Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'nin başkasının tayfasında olduğu baştan beri belliydi. Yeni öğrenmiş gibi fırsat kolluyorsunuz. :)

Siz onu boşverin de kahraman olmak istemeyen Luffy, dünya kuracakmış. Nika'nın vizyonunu kabul etmiş. Joyboy olmak da meyveden geçiyormuş demek ki. Luffy'nin tabutuna çiviler çakılmaya devam ediyor.

Ne arası şimdi ya. :/
Tüm evrende, Kaido'yu sadece Joy Boy yenebilirmiş; Kaido'nun dediğine göre. Yani, Kaido'yu yenmek için Nika Meyvesi'ni yemek ve uyandırmak şartı varmış. Zaten Luffy'yi bir kere ölümden döndürüp iki kere enerji fullemesi boş işler değildi. Üstüne, kesme saldırıları hariç neredeyse her şeye yüksek dirençli hale geldi.
Yani her şey tasarlanmış, yaşanmayı bekliyordu. Neyse, zaten Wano komple fiyasko oldu ama serinin de pek bir esprisi kalmadı. Bundan sonra da çok bir şey değişmez. Oda'nın kafa yapısı belli sonuçta.
Kaido başkente de düşmüş. Bakalım Ryuma da mı Luffy çıkacak? Sonuçta Roger, Oden, Joy Boy... herkesi Luffy yaşatıyor. Ryuma için de aynısını bekliyorum. Başkentte kelleyi Luffy alacak.

WB'ye gıcık olmaya başlamıştım ama şimdi tekrar bi' saygı duydum. Adam tam bir emekçiymiş. Tırnaklarıyla kazıya kazıya zirveye çıkmış. Rocks'ın sekreterliğinden, Roger'ın dengi, imparatorların aşmaya çalıştığı seviyeye gelmek kolay olmasa gerek. :flaugh:

Ne arası şimdi ya. :/
Tüm evrende, Kaido'yu sadece Joy Boy yenebilirmiş; Kaido'nun dediğine göre. Yani, Kaido'yu yenmek için Nika Meyvesi'ni yemek ve uyandırmak şartı varmış. Zaten Luffy'yi bir kere ölümden döndürüp iki kere enerji fullemesi boş işler değildi. Üstüne, kesme saldırıları hariç neredeyse her şeye yüksek dirençli hale geldi.
Yani her şey tasarlanmış, yaşanmayı bekliyordu. Neyse, zaten Wano komple fiyasko oldu ama serinin de pek bir esprisi kalmadı. Bundan sonra da çok bir şey değişmez. Oda'nın kafa yapısı belli sonuçta.
Kaido başkente de düşmüş. Bakalım Ryuma da mı Luffy çıkacak? Sonuçta Roger, Oden, Joy Boy... herkesi Luffy yaşatıyor. Ryuma için de aynısını bekliyorum. Başkentte kelleyi Luffy alacak.

WB'ye gıcık olmaya başlamıştım ama şimdi tekrar bi' saygı duydum. Adam tam bir emekçiymiş. Tırnaklarıyla kazıya kazıya zirveye çıkmış. Rocks'ın sekreterliğinden, Roger'ın dengi, imparatorların aşmaya çalıştığı seviyeye gelmek kolay olmasa gerek. :flaugh:
Luffy Joyboy ise Kaido da badboy diyebilir miyiz? :(

Joy boy seçilmiş kişi. Nika da meyvedeki canavarın ismi sanırım. Joy boy olmak için nika şart değil.
Nika meyvesini yiyen kişi otomatik olarak JoyBoy oluyor. Meyve boşuna WGden kaçmıyor. Kaçıp birine kendini yeririp onu JoyBoy yapıyor. Sırf Nikanın kalp atışını duyunca Zunisha JoyBoy geldi diyor. JoyBoy yani neşeli çocuk, Nikanın yan etkisi zaten. Nika yiyen kişi babasına sövsen bile gülüyor. Kendini gülmekten alamıyor. Kimse meyvenin adını bilmediği ve kullanıcıda sonuçlarını görebildiği için kullanan kişiye JoyBoy diyorlar işte. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık