Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanan oksijeni dondurur. :confused:
Ateş için oksijen lazım tabii ki ama ateşin kendisi direkt enerji yani madde değil. Aokiji'nin titreşimler dondurulamaz demesi de aynı mantık. Enerjisi artan maddenin içindeki tanecikler hareketlenir. Yani titreşim de diyebiliriz. Tabii bu kadar da kafa yordu bilmiyorum. Oda'nın serisinde mantık aradığım için kendimi kötü hissediyorum. :)

Aklımdaki Sorular:

1)Luffy'nin Gear 5 sonrası handikapı sizce ne olacak?

2)Luffy baygınken Sabo'nun idamı gibi birşey olursa sizce nasıl bir senaryo gelişir?Luffy'siz bizimkiler kurtarmaya gider mi yoksa Luffy'nin uyanmasını beklerler mi?

3)Sizce bu manganın son sayısında gördüğümüz kaçan CP-0 üyesi poneglyphi aramaya mı gitti?Biz kaçtı dedik ama bu ihtimali unuttuk.

4)Kaido hükümete mi teslim edilir yoksa başka birşey mi olur?

5)Tayfanın yeni ödülleri ne olur?

6)Big Mom'a ne olur?

Kaido bayılmış olsun sonra insan halinde yukarı çıksın Luffy ile denkleşsinler. Son bi kuvvet boş kokalı yumruklarla birbirlerine girişsinler. Rastgele yumruklar bi ona bi buna şeklinde. Z filminin sonu gibi. Şundan daha epik son olur.
3.'yü bilmem ama dördüncü dünya savaşı taşlar ve sopalar ile olacak gibisinden bir şey olmuş.

Taş-kâğıt-makas oynasınlar. :)

Bu anlamda tayfa içi nasıl durur pek bilemedim. Zoro tek göz Luffy tek göz. Böyle bir şey atmışlar ortaya. Çıkarsa o vakit konuşulur yine. :D

Göz mü takacak :hhh: Yapay göz fena olmaz aslında, sharingan etkisi oluşturan :dd.d

Çok mümkün. :gamyon:
Ya da Zoro'yla birlikte gözlerinde haki biriktirirler.

E.Oda baktı ki Zoro gözlerinde haki biriktiriyor Luffy'nin neyi eksik deyip böyle bir saçmalığa girmez umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık