Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soğutma meyvesinin ateşe ve magmaya verdiği reaksiyon farklı olabilir. Ace'in meyvesi Aokiji'nin meyvesine karşı magmadan daha üstün olabilir. Oda'nın kafasındaki mantığa göre şekillendirdiği OP dünyasında olmayacak şey değil.

Soğutma meyvesinin ateşe ve magmaya verdiği reaksiyon farklı olabilir. Ace'in meyvesi Aokiji'nin meyvesine karşı magmadan daha üstün olabilir. Oda'nın kafasındaki mantığa göre şekillendirdiği OP dünyasında olmayacak şey değil.
Yok öyle bir şey. "Magma, ateşi bile yakabilecek kadar sıcaktır" dendi açık açık. Ateş de sıcaklığıyla buzu erittiğine göre onu bile yakacak sıcaklıktaki bir maddeye nasıl farklı bir reaksiyon gösterebilir?

Viskozitesi yüzünden öyle düşünüyorsunuz muhtemelen ama sıcaklığını göz ardı ediyorsunuz.
Aynen. Beni bu düşünceye iten şey de Akainu ile uzaktan yakından aynı seviyede olmayan ve meyvesi de onun meyvesinden güçsüz olan Ace'in Aokiji'yi durdurabilmesi ama buna rağmen gördüğümüz kadarıyla Akainu'nun 10 gün dövüşmelerine rağmen meyve bazında Aokiji'ye üstünlük kuramaması. Mantıken Akainu'nun Aokiji'nin antisi olması lazım (ki bu Aokiji'yi çok başka bir seviyeye çıkartır) ama gördüğümüz kadarıyla öyle bir şey yok.

Aynen. Beni bu düşünceye iten şey de Akainu ile uzaktan yakından aynı seviyede olmayan ve meyvesi de onun meyvesinden güçsüz olan Ace'in Aokiji'yi durdurabilmesi ama buna rağmen gördüğümüz kadarıyla Akainu'nun 10 gün dövüşmelerine rağmen meyve bazında Aokiji'ye üstünlük kuramaması. Mantıken Akainu'nun Aokiji'nin antisi olması lazım (ki bu Aokiji'yi çok başka bir seviyeye çıkartır) ama gördüğümüz kadarıyla öyle bir şey yok.
Evet, antisi olsa Aokiji'nin serinin zirvesi olması gerekirdi. Göründüğü kadarıyla birbirlerini nötrlüyorlar. Sözüm ona Ace düşmanlarına ekmek çıkmaz buradan, daha çok yüceltir karakteri.

Evet, antisi olsa Aokiji'nin serinin zirvesi olması gerekirdi. Göründüğü kadarıyla birbirlerini nötrlüyorlar. Sözüm ona Ace düşmanlarına ekmek çıkmaz buradan, daha çok yüceltir karakteri.
Ben Ace düşmanı değilim. Ace benim sevdiğim bir karakterdir. Objektif oluyorum sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık