Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar nasıl senin varsayımınsa diğeri de benim. Bu kadar tesadüf bence fazla. Luffy'nin meyveyi nasıl yediğini de gördük meyvenin Luffy'i seçmesi gibi bir şeyle alakalı tek bir gönderme bile yok.
Ben meyve Luffy'i seçmiştir demiyorum. Şu zamana kadar meyveyi yiyen çoğu kişi uyandıramamıştır, Luffy'nin kişiliği uyduğu için uyandı diyorum. Shanks bilerek yaptı belki de bunu. Meyvenin özelliklerini, kişiliğini; Gorosei biliyorsa, Laugh Tale'a giden Roger korsanları da biliyordur. Meyveyi uyandıracak birini arıyordu belki de.

Kesici, delici olmadıkça hiç görmüyordu. Canı yanınca tayfa kafayı yiyordu nasıl oldu diye. Luffy, meyvesini utanmasa doğduğunda yiyecekti; Ace, korsanlığa meyvesiz başladı, başladığı sene de hakili heriflerden dayağını yedi. Hangisi vücudunu daha çok geliştirmiştir sence?
Canı yanıyordu yav ama meyvesi hasarı çok aşırı azaltıyordu. Kesici direk etki ettiği için belirgin görüyorduk. Ayrıca Ace'in fiziksel gücünü kullandığı pek sahne hatırlamıyorum.

Canı yanıyordu yav ama meyvesi hasarı çok aşırı azaltıyordu. Kesici direk etki ettiği için belirgin görüyorduk. Ayrıca Ace'in fiziksel gücünü kullandığı pek sahne hatırlamıyorum.
Deniz kenarında, hakili Jinbē'nin karşısında haki bilmeden 5 gün 5 gece savaşmış ve üstüne Beyazsakal'a baş kaldıracak gücü kalmış Jinbē yerde yatarken. Yeterli değil mi?

Ben meyve Luffy'i seçmiştir demiyorum. Şu zamana kadar meyveyi yiyen çoğu kişi uyandıramamıştır, Luffy'nin kişiliği uyduğu için uyandı diyorum. Shanks bilerek yaptı belki de bunu. Meyvenin özelliklerini, kişiliğini; Gorosei biliyorsa, Laugh Tale'a giden Roger korsanları da biliyordur. Meyveyi uyandıracak birini arıyordu belki de.

Bilerek yaptıysa niye şaşırdı ve kızdı?

Bilerek yaptıysa niye şaşırdı ve kızdı?
Öyle yapmasa belki demezdim işte, kesin konuşurdum. Tayfasından meyvenin gerçek kimliğini gizlemiştir belki. Luffy, kaptanım ile aynı sözleri söyledi o yüzden çaldığımız Gomu Gomu no Mi (aslında bu bir tanrı meyvesiydi) meyvesini ona verdim çünkü uyandırıp dünyayı değiştirecek diyemez.

Öyle yapmasa belki demezdim işte, kesin konuşurdum. Tayfasından meyvenin gerçek kimliğini gizlemiştir belki. Luffy, kaptanım ile aynı sözleri söyledi o yüzden çaldığımız Gomu Gomu no Mi (aslında bu bir tanrı meyvesiydi) meyvesini ona verdim çünkü uyandırıp dünyayı değiştirecek diyemez.

Shanks meyvenin gerçeğini biliyordur ama, Luffy'e yedirme niyeti yoktu. Öyle olmasa onu kurtarmak için kolunu vermesini kumar olarak anlatmazdı.

Shanks meyvenin gerçeğini biliyordur ama, Luffy'e yedirme niyeti yoktu. Öyle olmasa onu kurtarmak için kolunu vermesini kumar olarak anlatmazdı.
O adaya muhtemelen Ace'e yedirmek için gitti. Roger'ın vasiyeti oğluma yedirin falandır belki de. Luffy'yi görünce onun çok uygun bir aday olduğunu düşünüp yemesini sağlamıştır. Oynadığı kumar da bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık