Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemon’un kestiği saldırı Akainu'ya ne yapacak? Ne abarttınız daha tepeyi yok edemeyen ya da kasaba içinde sıktığında bir sokağı zar zor yok edebilen çöp bi saldırıyı.

Nereye yok edemiyor tepeyi? Unutkanlık var herhalde sende. Gerçi doğru ya spoilerdan takip ediyordun seriyi. Böyle bir yorum yapmana şaşırmadım.

Oğlum bir şey demiyorum ya kendi kendinizi gaza getiriyorsunuz. :D
Bir sen birde Invictus üzerime oynuyorsunuz deminden beri gaza gelmem normal değil mi. Yok bahaneler üretiliyor yok sözlük hatası yapıyorsunuz yok dua edin şimdiden falan. Ulan Kaido'yu sevdik be Big Mom'ı değil ki ölene kadar dert çekelim.

Bir sen birde Invictus üzerime oynuyorsunuz deminden beri gaza gelmem normal değil mi. Yok bahaneler üretiliyor yok sözlük hatası yapıyorsunuz yok dua edin şimdiden falan. Ulan Kaido'yu sevdik be Big Mom'ı değil ki ölene kadar dert çekelim.
Sen bize yükseliyorsun biz de ona karşılık verdik. Bize kızacağına böyle bir şey varsa git Oda'ya kız ben mi yazdım seriyi? Adam ateşe veya magmaya geberiyorsa benim suçum mu? :bilmem:

Sen bize yükseliyorsun biz de ona karşılık verdik. Bize kızacağına böyle bir şey varsa git Oda'ya kız ben mi yazdım seriyi? Adam ateşe veya magmaya geberiyorsa benim suçum mu? :bilmem:
Biraz canım sıkkındı zaten sana patladı gibi oldu neyse kapatalım bence bu konuyu bölüm çıkınca görürüz kim haklı kim değil. Sürçülisan ettiysek affola.

Nereye yok edemiyor tepeyi? Unutkanlık var herhalde sende. Gerçi doğru ya spoilerdan takip ediyordun seriyi. Böyle bir yorum yapmana şaşırmadım.

Anime efektine mi kapıldın bilmiyorum ama saldırısının çapı bu kadar. Sağ altta ve sol panellerde yıkılmakta olan kaleyi görebilirsin. Harabeleri dağıtmış o kadar.

Bu ise devamı, tepeyi traşlamış o kadar hiç bir şeyi yok ettiği yok. Şu saldırının her hangi bir top seviye karaktere etki edeceğini de düşünmüyorum.

Bıraktığımdan beri 2.5 yıl olmuştur ama şimdi kontrol ettim 973te bırakmışım Kaido'nun Momonosuke'nin boğazını sıktığı bölümde. Bu bölümleri okudum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık