Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1048: 20 Yıl

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 23.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 22.7%
  • Kötü

Kullanılan: 158 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido’nun tekniği sanırım onun etrafında, ondan 3-4 kat büyük ejder alevinden bir aura oluşturuyor.

Resme bakarsanız büyük alevden kafanın içinde küçük Kaido’nun ejder kafasını görebilirsiniz.

İlk başta Luffy’nin yumruğu bazı panellerde küçük çizilmiş diyordum ama Kadio’nun bu formunun normal halimden çok daha büyğk olmasındanmış.
Sanırım değil öyle ve bu çoktan yazıldı zaten. Panelleri dikkatlı okursanız zaten bu forma girerken önce ağzından ateş çıkartıyor ve bu çıkan ateş vücudunu sarmaya başlıyor. Çizimde yaklaşık 5 katı büyüklüğünde bu bir tahmin değil ölçtüm.

Acele etme yav o yumruk her bölüm 5cm ilerlesin yavas yavaş insin o yumruk.Her bolum yumruk birkaç santim ilerlesin o arada orochi Flashback olsun samuraylarla ilgili flashbackler olsun arada Momo nun gözyaşları falan olsun.O yumruğu indirtip insan gibi ilerletirsen seriyi senden adisi yok o yumruk ön bölümde insin.Yillarca takip ettiğim serinin çizerinden nefret etmem birkaç sayida gerçekleşti .Ulan tusubasanin 4 bölümdür havada süzülen topun 5. Bölümde gol olduğu bolumleri de geçti one piece.

Gerçekten son bölümler çok kötü. Bu orochinin bu kadar uzamasının zerre mantığı yok , ne hikayeye artısı var ne okuyucuyu tatmin ediyor. Madem bu kadar istiyorsun gözükmesini ozaman biraz güçlü veya tehlikeli göster , denjiro ile savaşsın en azından bir karekter gelişimi olsun denjironun , en kötü wanoda umut vadeden bir samuray var diyelim.
wano nun ilk bölümlerine bakıyorum , ilk çatı sahnelerine bakıyorum nerede o kalite o hissiyat , boş karekterlere panel ayıracağım diye zoro ve sanjiye bile düzgün savaş çizmedi adam. ODA kendisiyle de defalarca çelişiyor.
gelmiş bu bölüm ryou dan bahsediyor , ee ne diye meyveyi bu kadar uzattın kaç bölümde sonra haki herşeydir şeyi veriyorsun alttan alttan.
çizimlere bile ugrasmamış , sanki manga değil boyama kitabı.

Kaido’nun tekniği sanırım onun etrafında, ondan 3-4 kat büyük ejder alevinden bir aura oluşturuyor.

Resme bakarsanız büyük alevden kafanın içinde küçük Kaido’nun ejder kafasını görebilirsiniz.

İlk başta Luffy’nin yumruğu bazı panellerde küçük çizilmiş diyordum ama Kadio’nun bu formunun normal halimden çok daha büyğk olmasındanmış.
Aynen güzel farkettin Ejder içinde Ejder var. Çok büyümüş şerefsiz. Luffy'ide küçük düşünüyoruz ma o da büyümüş olabilir.

Bölüm çöpün çöpü bizim şaklaban gene yumruyla kalmış Oroçhinin yada Kaidonun öleceğini düşünenler hayal kurmayın 2 side ölmeyecek nasıl takip ediyorsunuz seriyi anlamıyorumki adam kimseyi öldürmüyor o devamlı gülen küçük kızın babası Yasuıe bile arc sonu çıkıp gelecekdir kaldıki Kaidoda son savaşda müttefik olacakdır ölmesinin %1 ihtimali bile yok.

Adayı ya altından çekecekler ya da milleti güvenli bir yere taşıyacaklar. O yumruktan çıkacak salınım şöyle bir şey olacaktır ve adayı ikiye ayıracaktır herhalde.

Dakika 1:40 sonrası.

Tsubasaya döndü bu yumruk olayı o da sanki dünyanın etrafında dönüyor gibi 10 bölümde orta sahadan kaleye giderdi. Ayrıca Oda gercekten seriden iyice sıkılmış anladığım kadarıyla. Bu ne özensiz bir cizimdir. O yumruk boyutu neden sürekli değişiyor. Bu arada Orochi = Ban(Nanatsu no Tanzai) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık