Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1048: 20 Yıl

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 23.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 22.7%
  • Kötü

Kullanılan: 158 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lav mı dedim de değil korlaşmış ateş bankai mod ryujin jakka gibi. Ateş çok kullanıldı seride ve basite indirgendi sevmedim bunu. Fark da etmez hala akainu önde. Diğer sayfaları sallayalım. Daimyoları söylemiştim zaten alayı yovşak saçlarını tarayan hanım evlatları. Keşke bustercall gelse şuraya da 1800 ler öncesi japon hikayesi kökten bitse. Yetti drama. Hele japon draması , bakacak olsam 7 samuray izlerim OP okumam...
Muhtemelen ateş ejderhası formu magmada havuz niyetine yüzen bir form. Uzakdoğu için Ateşin en güçlü temsilcisi Ejderhalardır.
Bu form kimsenin neden Kaido varken buraya gelemediğini net gösteriyor. Meyve gücünü dengeledi Gerisi Hakiye kaldı.
Akainu gerçekten çok güçlü zaten Oda kendisi dedi ana karakter olsa 1 yılda bulurdu one piece diye.
Ama burada Kaido ile savaşsa nasıl sonuçlanır bilemeyeceğiz. Biz Luffy i çok küçümsedik.
Yani Arnoldun oğlu Arnold gibi Garpın torunu Garp gibi. İsteniyor ki soyun etkisi olmasın mümkün mü
Luffy sahip olduğu Dede Baba sayesinde zaten 10-0 önde başlıyor. Çok çalışarak aşamayacağın duvarlar gerçek dünyada da var.
One piece için Akışına bırak her neyse geçer😂😂😂

Asıl sıkıntı bu bölümler çok yavaş geliyor ya ondan çok sıkıcı oluyor. Bak hepsi tek seferde çıksa tüm ark çok iyi derdik akıp giderdi
ama işten kadar yavaş çıkıyor ki ondan boğulduk

serideki en kötü arc bak ciddiyim 100’den fazla bölüm oldu mu bilmiyorum ama toplasan 5 bölüm güzel olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık