Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1048: 20 Yıl

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 23.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 22.7%
  • Kötü

Kullanılan: 158 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yumruk sonucu Kaido yenilecek. Ondan sonra da tekrar dönüş koyacak. Bir bölüm de öyle gidecek heralde.

Bu adam neden sürekli aynı şeyleri çizip duruyor... Bu bölüm bildiğin anime izleyen biri için bile spoiler sayılmayacak seviyedeydi. Yeni ne oldu şimdi Luffy bağırıyor Kaido bağırıyor.

İnsanlar ölmeden önce hayatları gözlerinin önünden geçer gibi, Kaidou yenilmeden önce, hayatının özetini göstermiş.

Kaido'nun düşmesinden çok düştükten sonra ona ne olacağını merak ediyorum. Ya ölmeli ya da hapsedilmeli. Hükümet gemilerine düşerse Lucci gibi herifler aha yonko bulduk diye gerisin geri dönerler mi acaba ? Denize düşse iyi olur mesela. Bu adam ölmezse öyle Enel gibi topuklayacak adam değil, yenilse bile tekrar yüzleşmek için geri gelmeye çalışır kendine gelir gelmez.

Ben bölümü beğendim. Uzun zamandır halk kısmını okumuyordum. Bu bölüm tüm bölümü okuyunca güzel geldi bana. Dilekler bir bir gerçekleşiyor. Sıra en son ve en önemli dilekte. Wanoluların o dileği de Luffy Reis'e emanet. Kaido fbsi geliyor galiba. Bu kadar halk dramı üzerine son sayfadaki Kaido'nun bakışı o izlenimi verdi bana. Artık öğrenek şu silah fabrikası olaylarına falan. Çok merak ettim valla.

Kaidounun yumrukla inmesi halinde:

*Dev Kılıcı kimse çekmez saçma sapan olur

*Zoro Kaidounun kellesini alir mi hayalleri suya düşer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık