Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar yıllarca lastik adamın kesilmeye karşı avantajsız olduğunu kabul etmediler, söylerken komik geliyor insana tabi en aşırı fanlar Zoro fanları :hhh:
Yıllarca yeni yetişen her genç Zoro fanı andımızı okur gibi Tobito gibi bunu söyledi durdu türkü haline getirdiler.Tam kaymağını yiyeceksiniz bu seferde piyasada Luffy fanı yok. :D Vah sizin kara bahtınız kör talihiniz ya :(

Yıllarca yeni yetişen her genç Zoro fanı andımızı okur gibi Tobito gibi bunu söyledi durdu türkü haline getirdiler.Tam kaymağını yiyeceksiniz bu seferde piyasada Luffy fanı yok. :D Vah sizin kara bahtınız kör talihiniz ya :(
O kadar da önemli değildi aslında sadece bir inat olayına binmişti.

Op baya sıkıntıda en azından benim bildiğim tanıdığım çoğu Luffy'ci bile artık sıkılmışlar. Diğer siteler, globalde nasıl bilmiyorum ama bir yılmışlık var özellik 150 sayılık bu arc tam bir fiyasko oldu.

O kadar da önemli değildi aslında sadece bir inat olayına binmişti.

Op baya sıkıntıda en azından benim bildiğim tanıdığım çoğu Luffy'ci bile artık sıkılmışlar. Diğer siteler, globalde nasıl bilmiyorum ama bir yılmışlık var özellik 150 sayılık bu arc tam bir fiyasko oldu.
Ecnebiler bu noktada iflah olmaz seviyedeler. Casual dediğimiz tüketici memnun bu arada seriden. Baya Nika meyvasına konsepte yükselen insan dolu:d

Luffy'nin meyvesi çok güçlü ama kendisini gölgeleyecek kadar değil.

Luffy'nin yorulup kalbi durma noktasına gelince kalbi yenileniyor ama bunun sınırı var.Bu iradesine aynı zamanda arzusuna bağlıdır.Karşındaki gövdeni deldiginde veya kolunu kestiğinde meyvenin hiç bir anlamı yok.

Asıl absürt uyanışı ele alalım.

Lawın uyanisindaki saldırıları nasıl bloklanabilir?Bloklayamazsın üstüne bu saldırı arctaki en etkili saldırı öyle herhangi bir saldırıda değil.Yonko'yu bitirdi şu uyanış. Luffy ise hala dövüşüyor.Millet hala zirve yok bilmem ne kafasında.

Bir diğer absürt meyve karasakalın.Öyleki adamdaki meyve kısa sürede herifi yonko yaptı.Özelliklerine deginmiyorum bile.

Yürüyen magmamiz var.Tüm okyanusu buz yapan adam var.Bence en absürt olan şey ışık hızında adam olmasi.Bu meyveyi güç olarak ilk 5 'e koyamazsın.Ama en gülünç meyveye koyabilirsin.

Sıktı ama artık, Luffy'nin uyanış öncesi hali bile bu kadar hasar almamıştı. Kaido, vuruyor Luffy eğleniyor. Yani sürekli aynı tekrarı yapıyor. 3-4 bölüm arka arkaya full bölüm ver dövüşü bitsin artık. Sonra halkın çilesini, umutlarını, hayallerini gösterirsin. Sanki sırf daha fazla bölüm çıkarmak için çiziyormuşsun gibi hissetiriyorsun.

Her bölümü beğenen ben bile bu bölümün resimlerini görünce baydın artık moduna girdim. Fanların senin trollüklerini çekecek yüreği kalmadı.

Chopper'in ödülü, tayfanın ödülü ve Yamato'nun tayfaya katılıp katılmamasını bekliyorum artık. Wano beni bile öyle yordu ki bittikten sonra 2 yıl ban attırıcam kendime. Şu dediğim olaylara kadar tahammül edeceğim umarım son 10 bölüm kalmıştır ve bir an önce biter şu arc.

Üç ay sonra baba olacağım Allah nasip ederse. One Piece'ye vakit ayıramayacağım, yordu beni. Temmuz'un 20'sine kadar umarım arc biter bir an önce.

Son düzenleme:
Luffy'nin meyvesi çok güçlü ama kendisini gölgeleyecek kadar değil.

Luffy'nin yorulup kalbi durma noktasına gelince kalbi yenileniyor ama bunun sınırı var.Bu iradesine aynı zamanda arzusuna bağlıdır.Karşındaki gövdeni deldiginde veya kolunu kestiğinde meyvenin hiç bir anlamı yok.

Asıl absürt uyanışı ele alalım.

Lawın uyanisindaki saldırıları nasıl bloklanabilir?Bloklayamazsın üstüne bu saldırı arctaki en etkili saldırı öyle herhangi bir saldırıda değil.Yonko'yu bitirdi şu uyanış. Luffy ise hala dövüşüyor.Millet hala zirve yok bilmem ne kafasında.

Bir diğer absürt meyve karasakalın.Öyleki adamdaki meyve kısa sürede herifi yonko yaptı.Özelliklerine deginmiyorum bile.

Yürüyen magmamiz var.Tüm okyanusu buz yapan adam var.Bence en absürt olan şey ışık hızında adam olmasi.Bu meyveyi güç olarak ilk 5 'e koyamazsın.Ama en gülünç meyveye koyabilirsin.
Hiçbiri bu kadar dayak yiyip devam edemez. Nika'nın etkisizliği ciddiyetsizliğinden. Adam gibi dövüşmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık