Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvelerin kendi iradesi olduğunu öğrenince aklıma Dofynin iç organlarını onarmasi geliyor.Dofy bunun için elleriyle bı eyleme geçmiyordu.Acaba meyve kendi iradesiyle mi yapıyordu bunu.Dofy doktorda değil.Burda tabi meyveyle kullanıcı arasındaki uyum önemli.

Luffy'nin durumunda da yorulup kalbi durma noktasına gelince meyve kendi kendine "hadi bidaha dum dum" deyip kalbi yeniliyor.Eğer mesele buysa bu artık uyanişsal durum haricinde de yaşanabilir gibi.Ayrıca yenilenmenin bir sınırı yok ise(ki vardır bu iradesine bağlıdır) ve karşındaki senden kat kat güçlüyse meyve seni şamar oğlanına da dönüştürebilir.

Luffy'nin Kaido'yu lastiğe dönüştürmeyi bırakıp daha kuvvetli hasar vermesi lazım.Bu dövüş inanılmaz bı hal aldı.Her hafta heyecanla bekliyorum.Normalde animesini izlemeyi birakmistim ama bu Vs'nin animesi keyifle izlenir.Animesi zaten çatı katına girmiş.
Meyvelerin ruhu olduğu söylendi ama irade yani bilinç de diyebiliriz sadece zoan türü için belirtildi .

Kılıç ustalarına da yazar. Roger baya baya kılıç ustası olma yolunda ilerliyor. Adam haki + kılıç çıktı.

Kılıççı kardeşlerim uyuyor, Garpçılar olmayacak yerden ekmek çıkarmış.

Ayrıca Garp'a yazması için Roger'ın meyveli çıkması lazımdı.

Örnek: Roger'ın bir de meyvesi varmış ona rağmen Garp onu meyvesiz ölümün eşiğine getirmiş. Helal olsun Garp reyize. (Gibi)

Garp'a eksi yazar bu bölüm.

Son düzenleme:
Meyvelerin kendi iradesi olduğunu öğrenince aklıma Dofynin iç organlarını onarmasi geliyor.Dofy bunun için elleriyle bı eyleme geçmiyordu.Acaba meyve kendi iradesiyle mi yapıyordu bunu.Dofy doktorda değil.Burda tabi meyveyle kullanıcı arasındaki uyum önemli.

Luffy'nin durumunda da yorulup kalbi durma noktasına gelince meyve kendi kendine "hadi bidaha dum dum" deyip kalbi yeniliyor.Eğer mesele buysa bu artık uyanişsal durum haricinde de yaşanabilir gibi.Ayrıca yenilenmenin bir sınırı yok ise(ki vardır bu iradesine bağlıdır) ve karşındaki senden kat kat güçlüyse meyve seni şamar oğlanına da dönüştürebilir.

Luffy'nin Kaido'yu lastiğe dönüştürmeyi bırakıp daha kuvvetli hasar vermesi lazım.Bu dövüş inanılmaz bı hal aldı.Her hafta heyecanla bekliyorum.Normalde animesini izlemeyi birakmistim ama bu Vs'nin animesi keyifle izlenir.Animesi zaten çatı katına girmiş.
İrade olayı zoan meyveler için söylendi ama bu diğerlerinde de olmayacak değil tabi.
Doffy kendini iyileştirirken elini hep karnına koyuyordu. Luffy olayı kendine has ama zoan olduğu içindir

Bu bölüm Korsan Kral'la denk dövüşmek için meyvesini kapatan WB'ye yazar. Bunu kaçırmana şaşırdım @RedTeroR. Boşuna en güçlü adam denmiyor babalığa.
Kral adamdı fark etti tabi Roger hasta hatta turp gibisin vs moralde verdi. Toon force dünyayı yok edebilir mi ? Odanın hayal gücüne bağlı sağlam saçmalaması lazim ama deprem ve tsunamiler yok edebilir nükleer caydiriciligi olan tek Korsan whitebeard.

Acımış garibanın haline, Shanks'ın Mihawk'la dövüşürken hakiyi kapatması gibi Babalık da meyveyi kapatmış, kılıç ustası düellosu atmışlar.
3 gün boyunca içip içip ter atmış adamlar eğlenmisler ufacık adada miçolarin olduğu yerde deprem kullanıp hayvanlasmanjn lüzumu yok odene kızınca kullaniyor ve sinirli hali ne yapabilir herkes görüyor.

Önce ana karakteri kötü meyveye rağmen güçlendi algısı yarattı, ondan sonra ana karaktere aslında tanrı meyvesi yedirdiğini söyledi, şimdi de çıkmış meyvesizliği övüyor. Ulan oda, senin babanı da sevmezdim sütoğlan.

Rogerin da 15 yaşındaki kaidoyu dövmek için kılıç kullanmasına ihtiyacı yok mihawk nasıl zoro çakıyla döndüyse rogerda ayakkabısını çıkartıp tabanla bile indirir ama insaflı davrandığına eminim .xebec gibi tehlike varken kaiodayu temassızla uçurmuştur ayak altında dolaşmasın diye.
Tanrı Vadisinde 15 yaşında değil. Tayfaya katılışı 15. Tanrı vadisi bugünden 38 yıl önce yani Kaido 21 yaşındayken yaşanıyor. O zamanlar Luffy'nin yaşlarında yani. Ayrıca yeterli seviyede güçlü olmasa Xebec'in arkasında, Wb, Bm gibi isimlerin yanında çizilmezdi. En güçlü 3 adamından biridir Kaido.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık