Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerek Linlin, gerek de Kaido o savaşın çok ciddi olmadığını doğrulayan söylemlerde bulundu.Linlin Law+Kid'e karşı yıllardır bu kadar canının yanmadığını söylerken,Kaido da Luffy'ye yıllar sonra ilk defa bu kadar ciddi bir meydan okuma gördüğünü söyledi.
Kaido'nun portresi daha iyi,featleri daha iyi.Daha hızlı,daha çevik,daha iyi hakilere sahip,daha dayanıklı vs...

Linlin bu adama çok da yakın değil.Ortada her şey.
Hangi söylemde bulundular ya ben niye hatırlamıyorum!?

Law ve kid bak bu son saldırım diye diye harcadılar big mom'u işte
Daha dayanıklı olduğu tartışılır, aralarında çok fark yok bence. Defalarca uyanış saldırısı yemesine rağmen aradan çıkaramadılar, aşağı atmaları gerekti. Haki konusu da tartışılır, füze başlığı yok ediyordu kral haki salarak. Bu arc gücü kısıldı.

Lucci de melez moda geçiyordu. Bu kadar kolay ulaşılabilir bir şey değildir uyanış.
O kadar kolaydır.

Bence bu kadar dayanıklı olması ve sürekli düşüp düşüp kalkması uyanış açtığından dolayı. Yani millet boşuna daha uyanış bekliyor. İmpel Down'daki Zoan'lar uyanmıştı sürekli geri ayağa kalkıyorlardı. Çok güçlülerdi, hemen yenileniyorlardı.

Kaido'nun, Luffy'nin uyanış açtığını anladığını düşünürsek zaten uyanış hakkında bayağı bir malumatı olsa gerek. Dünyanın en güçlü canavarı ünvanına sahip olmasının başka bir açıklaması olamaz bence.

Dövüş esnasında Akazaya Dokuzlusu'nu eskitti ki dövüş esnasında bayağı hasar attılar, oluk oluk kanı aktı. Sonra Bizim canavar beşliyi eskitti, sonra Yamato'yu eskitti, sonra Luffy'yi eskitti, sonra bir kez daha Luffy'yi eskitti. Yani dövüş boyunca bayağı hasar almasına rağmen hiç hasar almamış gibi devam ediyor.
Artı olarak zaten başka bir mevzu olsa bunu gösterirdi, olay melez formu işte, uyanış o.

Kaido, şu haliyle bile zaten Luffy'i götürüp getiriyor üzerine bir uyanış(Yeni bir güç) açarsa, artık joyboyumuz toyboy olur :hhh:

Ryou yalan oldu onun yerine kralın hakisini saldırıya ekleme geldi, onu da ne kadar iyi kullandığını gayet iyi biliyoruz artık .
Belki de Luffy'nin hasar yememesinin sebebi vücudunun Kaidou gibi dıştan hasar yemeyecek kadar dayanıklı olmuştur, ondan bi sorayım dedim. Öbür türlü Luffy'nin vücudunun böyle şekilden şekile girmesini nasıl açıklarız bilmiyorum.

Belki de Luffy'nin hasar yememesinin sebebi vücudunun Kaidou gibi dıştan hasar yemeyecek kadar dayanıklı olmuştur, ondan bi sorayım dedim. Öbür türlü Luffy'nin vücudunun böyle şekilden şekile girmesini nasıl açıklarız bilmiyorum.
Luffy hasar yiyor, Luffy'nin hasar yemediğini kim uydurdu ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık