Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak dostum Luffy Kaido dövüşü bittiğinde Luffy de Kaido da bitik halde olacak. Ve dövüş bitmek üzere. Law ve Kid'in gücü kalmamış adamların tek derdi en azından ayakta durarak ölmek. Sanji yaralı Zoro ölü gibi yatıyor. Sen bu şartlar altında adaya Kizaru gelirse bu karakterler Kizaru'yu yener diyorsun. Bu inan bana insan aklıyla dalga geçmek gibi bir şey.
Ayrıca bir Kizaru'nun geleceği ne malum. Nika uyandı, durum çok ciddi. Akainu bile gelebilir Wano'ya.

Yamato Kizaru'yu biraz tutar, sonra dayağını yer oturur. Fazlasını yapamaz. Yeneceğini iddia ediyorsun.
Yani Kaido'yu tutabildiğini gördükten sonra yenebileceğini iddia etmem çok yanlış birşey değil benim açımdan.

Ha Yamato %100 Kizaru'yu yener demiyorum.Ancak benim açımdan Yamato'nun Kzaru'yu bloklayabilmesi veya yenebilmesi çok büyük bir sürpriz olmaz.

Yani Kaido'yu tutabildiğini gördükten sonra yenebileceğini iddia etmem çok yanlış birşey değil benim açımdan.

Ha Yamato %100 Kizaru'yu yener demiyorum.Ancak benim açımdan Yamato'nun Kzaru'yu bloklayabilmesi veya yenebilmesi çok büyük bir sürpriz olmaz.
Yamato'nun Kaido'yu tutabiliyor oluşunu onunla denk olarak yorumluyorsun, Kaido ile Yamato arasında 2 3 lig farkı var. Yamato en fazla tutar. Kizaru için de aynısı geçerli, tutmaya gücü yeter ama Yamato Kizaru'yu yenebiliyorsa denizcilerin hiç bir ehemmiyeti kalmıyor, çünkü eski üçlüden bu.

@kekomancer ah be kekom. Queen'i de Drake + Sanji + Bepo alıyor mu?

Bak dostum Luffy Kaido dövüşü bittiğinde Luffy de Kaido da bitik halde olacak. Ve dövüş bitmek üzere. Law ve Kid'in gücü kalmamış adamların tek derdi en azından ayakta durarak ölmek. Sanji yaralı Zoro ölü gibi yatıyor. Sen bu şartlar altında adaya Kizaru gelirse bu karakterler Kizaru'yu yener diyorsun. Bu inan bana insan aklıyla dalga geçmek gibi bir şey.
Düşüncelerine şu yönden katılmıyorum.Bu insanların yenilenme hızı çok yüksek.

Law enerjim yok diye diye Big Mom'ı yerin dibine gönderdi.

Aynı şekilde Luffy meyve uyanışıyla birlikte yenilenme hızı çok çok yüksek.Hatta bazı kişiler Luffy'nin iyileşme hızını Marco'nun önünde diye dalga bile geçti hatırlarsan.

Yamato'nun Kaido'yu tutabiliyor oluşunu onunla denk olarak yorumluyorsun, Kaido ile Yamato arasında 2 3 lig farkı var. Yamato en fazla tutar. Kizaru için de aynısı geçerli, tutmaya gücü yeter ama Yamato Kizaru'yu yenebiliyorsa denizcilerin hiç bir ehemmiyeti kalmıyor, çünkü eski üçlüden bu.

@kekomancer ah be kekom. Queen'i de Drake + Sanji + Bepo alıyor mu?
tayfa harici sapıtmıyor güj dengesi. O yüzden bir anlamı yok sanji'nin aldığı korkunç non-lineer güçlendirme 😌
Görmek istediğim düşünce tarzı işte bu :a:

Marco var adada, Kizaru bir ömür uğraşsa alamaz Marco'yu.
O marco'dan fazlası var eksiği yok bir de yamato'nun he.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık