Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok değil, sadece 15 bölüm önce birisi çıkıp "Bu adam yıldırım tutabiliyor ve fırlatabiliyor" gibi bir cümle kurulsaydı hikayenin zirvesi ilan edilirdi. Söyleyeceklerim bu kadar.

Oruchi niye geri geldi bu hikaye bitmemiş miydi? Kaido bile Luffy'nin, meyveyi efsane kabul ettiğine göre herhangi biri potansiyeli > luffy diyebiliriz.

Size tavsiyem seriyi okumayı bırakın maden beğenmiyorsunuz ya yani. Ha tabi bölüm çıkar çıkmaz ilk merak edenlerdensiniz. Sizi mutlu etmek zordur adaş
Yanlış bir bakış açısı. Buradakilerin çoğu 7-8 yıldır takip ediyor en az. Bir anda nasıl bırakalım seriyi, geçmişin getirisiyle devam ediyoruz. Kaldı ki yıllardır forumdayım, bölümler hep iyi oyunu çoğunlukta aldı. Son 5-6 bölüm sanırım kötü deniyor. 1000 bölüme iyi deyip de son 5-6 bölüme kötü diyen kişilere ''Sizi mutlu etmek zordur'' demek sence de saçma değil mi?
Star tv de yayınlandığı günden bugüne animesini izliyorum, 2009 dan beri de Mangasını okuyorum.

Herkesin bakış açısı farklıdır. Eskiden yansıtılanlar ve şimdi yapılanlar tutarsızlıkla dolmaya başladı ve yüksek ihtimal hızlı bitirmek adına herşeyi yaptığından saçmalamaya doğru gidiyor.

Serinin en kötü Arc'ı olmaya doğru gidiyor nika'dan sonra...

Oruchi niye geri geldi bu hikaye bitmemiş miydi? Kaido bile Luffy'nin, meyveyi efsane kabul ettiğine göre herhangi biri potansiyeli > luffy diyebiliriz.
Dövüşten bir şey anladın mı ? Luffy dayak yiyor,o arada garip garip hareketler yapıyor sonra yine dayak yiyor.
Daha sonra bir anda dev gibi yumruk oluşturuyor ??

Momo adayı Luffy'nin yumruğundan kurtaramasa ve Luffy adadaki herkesi ve adayı başkente çarptırarak festivaldeki herkesi kahkahalar eşliğinde öldürse çok komik bölüm olur
Bölümü beğenmedim, sadece o sondaki yumruk beni heyecanlandırdı ama nedense Oda onu bile komedi unsuruna çevirip hiçbir şey yaptırmayacak gibi hissediyorum

Dövüşten bir şey anladın mı ? Luffy dayak yiyor,o arada garip garip hareketler yapıyor sonra yine dayak yiyor.
Daha sonra bir anda dev gibi yumruk oluşturuyor ??
Luffy bu biz zaten ciddiye almıyorduk şimdi kimse ciddiye almıyor. Çocuk dayak arsızı oldu. Roger bu meyveyi yeseymiş zaten dünyayı değiştirirmiş. Kaido şuan madara gibi bir şey oldu.

ergenligim , unuversite gunlerim ve is hayatimin her carsamba persembe gunu dort gozle bekledigim cagnim one piece serisinde tam kafamda otuemayan tek sey galiba su "nika"gucleri. hicbir power up geldiginde boyle irkilmemistim. umarim kisa surede bu guce olan tiksinme duygumuz gecer. ve tum o huzunlu,mutlu anlarimizda yanimizda olan bu seriyi eski sevkiyle okuyabiliriz.
en sevdigim filmi olan strong worldteki gibi koca uzuvla saldirma olayi hosuma gitti ama. ROGGGGEEEGGRR

edit. yaziyi yazarken seriyi okudugum/ izledigim spesifik anlar gozumun onune geldi ve az duygulandim. belki bu yuzden boyle igreti duran bir guce tepkiliyiz . bilmiyorum

edit2. shiki olan dovusunu izleyip geldim. yillar once ayagini paratoner olarak kullanip yıldırımlı saldiri kullanmis .d Godaci biri olsam uf reyis zamaninda vermis mesaji falan derdim lakin yemedi ya .d

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık