Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen yine de hazır ol "kaptanımdan daha azını beklemezdim" diye boş yapabilir her an. :D
Ben kaç kere söyledim Zoro'yu da mahvedebilir diye. Şaşırmam artık hiç bir şeye.
Çok garip 1 bölüm ile serinin seyri nasıl değişti... 1044 laneti.
Zaman atlamasından beri bozmuştu bir anda olmadı da tüy dikmek için bu bölümleri bekliyormuş Oda efendi.

Lufyye büyük bir güç verdi ama kaidoda herkesle dövüştü yorulmadı burasıda saçma değil mi?
Kaidonun yine alt yapısı sağlam ve yorulduğunu mangada hissediyoruz ama luffy kaç kere bayıldı üstüne sürekli yeni güçler filan derken bir de sürekli kendini yeniliyor. Kaido farkındaysan bir yonkou adam en bașında hayvan azmanı olarak tanıtıldı zaten bundan azını beklemezdim. Șimdi karșıda yılların yonkousu ve dünyanın en güçlü yaratığı var karșısında ise yenmeye programlanmıș yenilip yenilip gelen her yenildiğinde daha da güçlenen ve sürekli enerjisini yenileyen bir adam varken kim daha saçma sence?

Wano zaten bașlı bașına hayal kırıklılığı șuan için yine de en az sırıtan kiși Kaido. Adam odaya rağmen hala ayakta :D

Ciddi anlamda, şu andan itibaren Zoro'nun yapacağı hiçbir şey beni etkilemeyecek gibi hissediyorum. Gram zevki kalmadı manganın. Game of Thrones'un final bölümünde olanları duyunca, seriyi izlediğim halde, final bölümünü izlememiştim. O derece soğumuştum, hevesim kaçmıştı. Hala daha izlemedim o bölümü. OP için de benzer hislere girdim şu anda.

One piece ölmüş.

Two piece Monkey D. Nika, zalim ejder Kaidoyu pataklıyor. Two piece de yonkou ilk arc patronu. İleriki bölümlerde neler olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık