Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben böyle ürün yerleştirme görmedim. Ne yaptın la Oda, Looney Tunes'dan reklam mı aldın? Serinin haysiyetini kaç paraya sattın?
Küçükken tv'de utanç verici bir şey gördüğümde, bakamazdım, kafamı çevirirdim.Bu bölümü okurken de aynı duyguları yaşadım. Sayfalara bir keç saniyeden fazla bakamıyorum. Başkası adına utanmayı iliklerime kadar hissettim.

Çok irenç bir bölüm, daha irenç çıkamazdı heralde lufyde şebek gibi irenç saçma salak çizilmiş dahada irenç tiksinç çizilemezdi lufy çok irenç çizimler berbat ötesi çoluk cocuk mangası oldu iyice seri adam utanır böyle gerizekalı gibi çizmeye şu seriyi.

Luffy Ana karakter yalnız asıl bu yüzden sürekli gözümüzün önünde olacak.
Tek Luffy'de göreceğiz demeye çalışıyorum. Yani zaten şunun şurasında bu gücü en fazla kimlere kullanabilir ki, Akainu, Teach, Gorosei, İmu dışında görmeyiz. Geri kalan dövüşler olması gerektiği gibi olacaktır.

Birde bizim luffy değil sanki bölümün İngilizcesine baktım da değişik bişey oldu 2-3 bölüm daha okuyup bakalım nasıl işletecek. Ben ciddi luffy okumak istiyorum

Çok irenç bir bölüm, daha irenç çıkamazdı heralde lufyde şebek gibi irenç saçma salak çizilmiş dahada irenç tiksinç çizilemezdi lufy çok irenç çizimler berbat ötesi çoluk cocuk mangası oldu iyice seri adam utanır böyle gerizekalı gibi çizmeye şu seriyi.
İrenç ne demek?

Bu joyboy’un saklayacağı sırdan, hazineden de bi cacık olmaz. One piece’in bu tiple bi alakası varsa mangayla ilgili hiçbir umudum kalmadı.
Oda'nın bununla ilgili bir açıklaması vardı. Orada gerçek bir hazinenin olduğunu mu ne söylüyordu. Bence de vardır ama ana odak o hazine olmayacak tabii ki.

Şu ana kadar gittiği çizgiyi bozdu evet böyle bir şeye ihtiyaç yoktu ama koca seride bu gücü kullanabilen tek karakter Luffy olacak serinin tamamında göreceğimiz bir şey değil bu.
Sıkıntılardan birisi bu. OP'un yapısına uygun bir güç değil. Önceki bölümdeki eylemleri kabul ettim ve hito demeden lastik meyvesinin uyanışı bu olsaydı dedim. Lakin kafasına bagua yiyor şeklini alıyor, aniden deve dönüyor, havada koşturabiliyor, ateş saldırısı yiyor kömür gibi olup hemen düzeliyor, kendi kalp masajını yapıyor... kim bilir ileride daha neler yapar? Yani şu saydıklarım fazla güçlü kılıyor Luffy'i. Biz bundan sonra ne okuyacağız? Karşılaştığı herkesi böyle maskara mı edecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık