Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dakikadan sonra Teach kesmez Luffyi sanki.

Sırf bu yüzden bile IM gibi tepeden düşme bir karakter çıkarmış olabilir.

Adam direk dünyanın merkezinde, tahtın sahibi.

IM kutsal bir imge çıkmazsa da Luffy için baş düşman olursa anca bir şey olur. Diğer türlü Kaido sonrası Teach kurtarmaz.

Luffy'le ilgili merak ettiğim nokta şu; 5. vitesin yan etkisinden dolayı mı enerjisi bitti yoksa önceki mücadelelerden dolayı zaten kötü durumda olduğu için mi? İlkiyse, hem yan etki olarak enerji tüketmesi hem de tükenen enerjiyi aynı güç sayesinde yenilemesi saçma; ikinciyse, uyanışla beraber enerjisi yenilenmemiş miydi? Taksit taksit mi yeniliyor enerjiyi? Şu anda uyanış zaten sürekli açık değil mi? Düşmeden, bayılmadan önce neden yenilemiyor? Ben bu işten bir şey anlamadım kısacası. Oda, dövüş kurgusunu rezalet işlemeye devam ediyor.

En önemli nokta da şu; Oda, o devasa kılıcı boşuna gözümüze sokmuyor. İllaki bir yerde kullanacağını biliyorduk. Onu da Luffy kullanacak herhalde bu saatten sonra. Kelleyi de Luffy alacak yani ciddi ciddi. Sen o kadar Ryuma de, başkent de, ejderha de, tek gözlü samuray de; kelleyi Luffy alsın. "Bon koloç kollonmoyo bolmom..."

Zoro'nun kelle almama ihtimalini bile sindirdim bir şekilde ama böyle bir şey benim için artık son damla olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık