Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke G2 ve G3'ten sonrası hiç gelmesiydi. G4'ü de başından beri beğenmiyordum ama bu uyanış inanılmaz saçmalık ötesi bir şey. Luffy'nin karakterine de ters, bir daha hiç bir zaman Luffy vs Lucci gibi bir dövüş izlemeyeceğimiz kesinleşti artık. Geçmiş olsun.
Bu Luffy g4 açmadan kral hakiyle birlikte gayet denk performans gösteriyordu Kaido'ya. Oradan yolunu yapacaktı g4 ile yenmesi için. Gerek yoktu hiç böyle saçmalamasına. Çoğu insanda kabul ederdi bence böyle yenilmesine.

Böyle yapmadı. Kral haki güçlendirmesi de kötü gözüktü baya. Pabucunu dama attı adam bu power-up'ın.

E hani Luffy düşününce her şey oluyordu?

Kaido hala ayakta?

Luffy uyanış açmasına rağmen enerjisi hala bitebiliyor?

Bir bölüm önce eleştirdikleri şeyler çıkmayınca hiçbir şey dememiş gibi hareket ediyor ya bazıları, artık bu insanlara ne desek boş.
Sen de "Toon Force yok" diyordun, şimdi öyle bir şey dememiş gibi "süper bölüm ya" diyorsun. Çok da eleştirme yani.

Olumsuz yorum yapma isteğim bile kalmadığına göre, One Piece benim için bitmiştir. Bu saatten sonra Oda ağzıyla kuş tutsa da fark etmez. Rüzgar pişman olsa da, dal kırıldı bir kere. Önce kızgınlık, sonra üzüntü hissettim; şu an bir şey hissetmiyorum.
Şu gidişattan memnun olanlara da bir şey demiyorum artık. Umarım, Oda aynen bu çizgide, bu kafada devam eder ve siz de eğlenmeye devam edersiniz. Özellikle, Luffy'nin bundan sonraki dövüşlerinin hep bu şekilde olmasını, sizin için özellikle temenni ediyorum. Bari siz üzülmeyin.

Bu bölüm bitmedi haftaya ins biter sanki 10 yıl oldu luffy artık birşey işlemez kaido vursun dursun esneyip esneyip duruyor haki bile kullanmıyor bundan sonra luffynin çok sağlam vurması lazım bu hafta kaidoyla oyun oynadı gücü gösterildi saçmalıklara birlikte artık haftaya biter.

Bir sayfası hoşuma giderken bir sayfası tam tersi .... Ne olduğuna bende karar veremedim ...... Alıştıkça düzelir galiba 😀

Bu Luffy g4 açmadan kral hakiyle birlikte gayet denk performans gösteriyordu Kaido'ya. Oradan yolunu yapacaktı g4 ile yenmesi için. Gerek yoktu hiç böyle saçmalamasına. Çoğu insanda kabul ederdi bence böyle yenilmesine.

Böyle yapmadı. Kral haki güçlendirmesi de kötü gözüktü baya. Pabucunu dama attı adam bu power-up'ın.
Ben açıkçası bu konudaki genel tavırları fazlasıyla ikircikli buluyorum.

Luffy Kaido'ya karşı adamakıllı dayanamazken bir kral haki öğrendi diye bir anda yenecek konuma gelmesi aylarca gömüldü. Mantık yok dendi güç dengesi yok dendi her şey dendi.

Şimdi ise uyanış gibi halihazırda seride olan bir unsur devreye sokulduğunda gerek yoktuya geldi.

Ha meyvenin Zoan çıkması, JB meyvesi olması gibi mevzular hadi eyvallah ama gerek yoktu eleştirisini önceki tavırlar göz önüne alındığında çok anlamlı bulmuyorum.

Not: Bu eleştirim forumdaki genel tavır üzerine, yoksa senin geçmiş görüşlerini bilmem .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık