Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen hafta gidişattan hoşlanmayanları Zoro'cu ilan edip biberon muhabbeti yapıyorlardı şimdi ne oldu ?

1044 de oy çoğunluğu iyi ye oy verilmişti. Böyle okuyucu kitlesine böyle manga. Size her şey müstahak. Okuyun absürt komedili çizgi romanınızı

Doğuştan Kral. Yemişim Luffy'yi.
Abi Luffy bu seride bin kez ben Korsanlar Kralı olacağım dedi, sadece bir kez Sen olmazsan Korsanlar Kralı olmam!! dedi, onu da Sanji'ye dedi.
WCİ'da Luffy'nin Sanji için çabalarından sonra kaptanımıza böyle demek olmaz, Sanji en kritik anda bile Luffy'nin nasıl bir Sanji isteyeceğini düşünüp öyle patlattı Suiti. Sanji ve Zoro hayranları bu hayranı oldukları bu iki karakterin yüzde biri kadar Luffy'e saygı göstermiyor niyeyse 😮 Sanji ile beraber bu serinin en kral karakteridir Luffy...

Abi Luffy bu seride bin kez ben Korsanlar Kralı olacağım dedi, sadece bir kez Sen olmazsan Korsanlar Kralı olmam!! dedi, onu da Sanji'ye dedi.
WCİ'da Luffy'nin Sanji için çabalarından sonra kaptanımıza böyle demek olmaz, Sanji en kritik anda bile Luffy'nin nasıl bir Sanji isteyeceğini düşünüp öyle patlattı Suiti. Sanji ve Zoro hayranları bu hayranı oldukları bu iki karakterin yüzde biri kadar Luffy'e saygı göstermiyor niyeyse 😮 Sanji ile beraber bu serinin en kral karakteridir Luffy...

Bu nasıl bi yaklaşım ya? Zoro ve Sanji sevenler illa Luffy sevmek zorunda mı? Onu geçtim Luffy burada yalan söylemiş, şuan tayfayı komple değiştirse yine Korsan Kral olur o meyveyle.

Serinin tutarsızlıkları, saçmalıkları hep vardı ama nedense bu bölüm kadar can sıkıcı olmamıştı. Mesela o kadar şeye rağmen beni seriye dair tutan hep diğer yan karakterler oldu. Amiraller olsun, Shanks olsun, Mihawk olsun. Merak ediyordum nasıl işlenecekler, neler göreceğiz bunlardan. Diğer karakterlerin hikayesi, güçleri hep bir merak unsuru ve ilgi çekiciydi.

Ama bu bölüm nedense bütün hepsini yıktı geçti. Bir umudum bu dediklerimi görmekti ama artık ondan da umudum kesildi. Amiralleri hala çok severim ve merakla bekliyordum tekrar gözükmelerini ama bu bölüm onu da öldürdü.

WCI'yla birlikte Wano'da Luffy'den iyice soğudum. Sanji WCI'da bencilsin dediğinde de haklıydı. Fena şımardı Luffy. Saygıyla falan alakası yok durumun.Yazarın çizdiği karakteri unutmasından kaynaklı. Ben ilk yarıda ki Luffy'yi çok severim. O gerçekten efsane bir karakterdir. Kabul etmiyorum bu Luffy'yi.

Şu tarz şeyleri özleyeceğim. Bunlar gitti, yerini Kaido ile atlayan Luffy geldi. Luffy'nin WB'ye karşı KK olacağım demesi ve WB'nin önce kızıp sonra gülmesi çok güzel sahneydi. Luffy o gün Fatihin Hakisini kullandı. Tek bir kişinin ana karakter, şans, bal vs. dediğini hatırlamıyorum. Çünkü çok güzeldi her şey. Iva'dan yardım istemesi ve Iva'nın canın cehenneme diye ona güç vermesi bile. O sahnelerde kimsenin aklına gelmemiştir bile Luffy ne şanslı adam be demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık