Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hımm şimdi anladım , Kaidonun gözlerini çıkartmıyormuş. Sadece lastiğe çeviriyormuş , kaidonun gözlerini lastiğe çevirip gerdirerek burnundan tutuyor =)) Lastik göz Kaido =)

Bu bölümü beğenen çoluk çocukdur bırak onları biz 15 20 senedir takip ediyoruz laf olsun diye konuşuyorlar işde gitsinler çizgi film izlesinler.
Hocam kusura bakmada ne boş yapmışsın yok beğenen çoluk cocukdur felan 20 yıldır takıp edıyor olabılırsın 20 yıldır takıp etmen sana bir statü felan mı kazandırıyor anlamadım ayrıca shounen okuyorsun shounenlerın ne ıcın yazıldıgını felanda bılıyorsundur umarım

Hocam kusura bakmada ne boş yapmışsın yok beğenen çoluk cocukdur felan 20 yıldır takıp edıyor olabılırsın 20 yıldır takıp etmen sana bir statü felan mı kazandırıyor anlamadım ayrıca shounen okuyorsun shounenlerın ne ıcın yazıldıgını felanda bılıyorsundur umarım
yoo vermiyor statü veriyormu yazdım boş yapma

Oyle olunca da insan adamin kafa da kaucuk olduysa nasil ve ne kadar hasar aldi diye dusunuyor. Midesini sisirmesi de benzer madem firsatin var adama icerden hasar ver neden onu da lastik yapip soytarilikla yetiniyorsun?
Bu N*kanın olayı zaten soytarılık. 1 kere sinirlendi onda da Kaido verdi buna odunu 🤦‍♂️

Bence çok pozitif değerlendiriyorsun. Son 2 bölümde bariz bir şekilde manganın havası değişti. Bunlara benzer troll sahneler vardı ama son 2 bölümü toplasan hepsinden fazladır. Üstelik savaşın ciddiyeti de kayboldu. Bu yetmezmiş biri Luffy bölüm boyu dayak yemiş ve gerizekalıya bağlamış, ne yaptığını kendi bile bilmiyor. Bu iyi bir bölüm olamaz.
Dışarıdan biri gelip mangayı okusa çok keyif alır. Biz seriyi uzun zaman takip ettiğimiz için karakterin meyvesinin güçlerine şaşırdık kaldık bu yüzden Luffy'nin yeteneği kötü gelebilir ama bu bölümü kötü yapmaz. Bölüm gayet güzel bir bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 71)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık