Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz derken uğruna savaştığı kişileri kastediyor orda. Pedro, Kinemon falan.. Ama uyanışta kendini kaybediyor bence de. Meyve iradesi baskın geliyor. Dövüş bile umrunda olmuyor eğleniyor sadece. Mesela dev formunda Kaido'ya bir tane vurmadı bile. Sadece ip atlamak için o moda girmiş.
Dev formu bana çok battı bu bölüm. Sevdiğimiz Luffy karakterinin özellikle ciddi dövüşlerde yaptığı her hareket, iş bir amaca yönelik olurdu (bize komik gelirdi orası ayrı) Bu Ni*a dev formuna giriyor hiçbir anlamı yok sadece eğlendiği için yapıyor.

Hükümetin bütün yaptığı hataları ve rezillikleri iyi ve toz pembe göstermeye çalışan yandaş medya gibisin yeminle. En saçma meyve yada uyanış olması fikri zaten saçma en başta, kaldı ki o saçmalığı bile karizmatik bir şekilde sunabilecekken böyle rezillik nerden baksan kötü yazarlık adam bizimle eğleniyor resmen. Şimdi böyle karizmatik bir düşmanı atlama ipi yaparsan animenin trtdeki pepeden farkı kalmaz
Big mom'a da motor çarpti ve gılılandi. Law üstündeyken oyuncagini çalan çocuk gibi vurmaya basladi. Big mom bence tam komediydi. Kaido en azindan bozmadi hala ve bu sekilde inicektir. Karizma duruyor.

Hükümetin bütün yaptığı hataları ve rezillikleri iyi ve toz pembe göstermeye çalışan yandaş medya gibisin yeminle. En saçma meyve yada uyanış olması fikri zaten saçma en başta, kaldı ki o saçmalığı bile karizmatik bir şekilde sunabilecekken böyle rezillik nerden baksan kötü yazarlık adam bizimle eğleniyor resmen. Şimdi böyle karizmatik bir düşmanı atlama ipi yaparsan animenin trtdeki pepeden farkı kalmaz
Toei animationda ortam şu an flash tv gibidir. Yıllardır bu anı bekliyorlar. G4'e bile o saçma spaan ses efektlerini koyan adamlar bütün looney tunes külliyatını kullanır burada.

Lan kapaktaki Luffy'yi görünce duygulandım resmen. Sanki eski Luffy gibi geldi bir an. O garabet moda hiç girmemiş gibi, eski günlerdeki gibi... Moralim bozuldu yine.
Luffy'yi ne kadar çok sevdiğimi hatırladım. İnsan kaybedince anlıyormuş gerçekten.

Arkadaşlar, bu bölümün amacı şu ana kadar tüm okuduğunuz bölümlerden tamamen farklı. Şu an okuduğunuz bölüm: Dünya'nın en özgür insanı olmak için Korsanlar Kralı olmak isteyen Luffy'nin meyvesi: Yani "Dünyanın en saçma meyvesinin" ne olduğunu size anlatıyor. Zaten Oda bunu başardı. Saçma olması gerekiyordu. Beğenilmek için yazılmamış bir bölüm. Sek anlatım var. Bakın, Gorosei bunu bize bir bölüm önce söylemişti.
ve

Hayranlıkla okudum... Hem cesaret gerektiren bir anlatım tekniği hem de zekice anlatım var. Ders verilmesi gereken bir türden. Bu bölümü düz okuyanlar için hiç bir şey ifade etmez. Ki büyük hayal kırıklığı yaşar. Erken yargıya varmayınız.
Haklısın. Ben savaş tarzı yüzünden güldürüyor diye düşündüm ama meyve uyanışı ile bence Luffy Luffy olmaktan çıktı. Kilit sözcükler var diyaloglarda. Bunlardan mütevellit şu an Luffy'nin bir şekilde domine edildiği hatta kendi içinde bile durumu anlamlandıramadığı bir durumun içine düşmüş gibi duruyor. Umarım Oda buradan Luffy'nin kurtulması adına bir şey yapar. Luffy bunu kabul edecek bir adam değil. Meyvenin misyonunu üstüne almaz. Gerekirse reddeder. Umarım bu tarz bir ilerlemeyle 25 yıldır çizdiği Luffy'e uygun bir hareket yapmış olacağını anlar.

Bana ne oldu? Niye ayaktayım? Kaybetmiş olmama rağmen niye bu kadar eğleniyorum?

Burada da yine Nika'nın özellikleri sayılıyor. Nika, lastik vücudu vardır, istediği şekilde savaşır, insanları güldürür (direk büyüsel yetenek), özgürlük savaşçısı, güneş tanrısı olarak da bilinir. Uyanışla daha da özgür olur. Bunların hepsi Nika ile alakalı. Şu an kontrolü ele almaya çalışıyor olabilir. Ama uyanan sadece o değil Luffy de uyanmış. Luffy yırt at şunu üstünden. Luffy savaşıyor ama yaptıklarını yapacaklarına bir müdahele var gibi.

Bu bölümle birlikte daha çok ortaya çıktı gibi.

Bilmeyenler için söyleyeyim çizimlerin farklı geliyor olma sebebi büyük ihtimal Oda'nın bu bölümü tamamen dijital olarak çizmiş olmasından kaynaklanıyor arkadaşlar

Katakuri: Anama ne oldu?
Tayfa: Abi deldiler.
Katakuri: Ne diyon len?
Tayfa: Yok abi cidden deldiler. Birde boynuz falan neyin yiyip motor çarpti ama problem yok abi kaido'yu da deldiler hehehehe.
Katakuri: O nasıl oldu len?
Tayfa: Abi bildigin içinden geçtiler.
Katakuri: Siz ne yapiyordunuz, nerdeydiz?
Tayfa: Göklerde kartal gibiydik, kanatlarimizdan vurulduk :) :)

Dev formu bana çok battı bu bölüm. Sevdiğimiz Luffy karakterinin özellikle ciddi dövüşlerde yaptığı her hareket, iş bir amaca yönelik olurdu (bize komik gelirdi orası ayrı) Bu Ni*a dev formuna giriyor hiçbir anlamı yok sadece eğlendiği için yapıyor.
Luffy'nin olayı budur. En saçma şeyleri yaparken bile ben dalga geçmiyorum derdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık