Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op tartışmaya değmez. Nasıl anlatsam mesela @Alpamis tartışmaya değer konunun ne olduğu farketmez, @Raiden aynı şekil hatta @carpe d. em bile tartışmaya değer :ehe: ama op değmez.

Adam gelmiş zekamıza hakaret eder gibi o meyve lastikti diyor, Luffy güçlenmiş, güçlenmemiş, gücü karizmaymış, saçmaymış vesaire bunlara girmeden diyorum bunu. Zekamıza küfür eden bir yazarın serisinin neyini tartışayım.
Tam yumuşayacaktım ki Alpa mesaj attı oyuna gelme diye. Evvela bu hoş sözlerin için teşekkür ettiğini iletmemi istedi. Neyse... Luffy art arda birkaç Zuru tekleyecek kadar güjlenince senin de tartışma hevesin kaçmış. E tabi rafine sek Anadolu çocuğu yemezmiş bu Serengeti düzlükleri numaralarını. 😌

Op tartışmaya değmez. Nasıl anlatsam mesela @Alpamis tartışmaya değer konunun ne olduğu farketmez, @Raiden aynı şekil hatta @carpe d. em bile tartışmaya değer :ehe: ama op değmez.

Adam gelmiş zekamıza hakaret eder gibi o meyve lastikti diyor, Luffy güçlenmiş, güçlenmemiş, gücü karizmaymış, saçmaymış vesaire bunlara girmeden diyorum bunu. Zekamıza küfür eden bir yazarın serisinin neyini tartışayım.
Aynen öyle. Aynı duyguları sen ve birkaç arkadaş için ben de besliyorum.

Reyizi tartışmak saçma zaten. Vurup geçiyor. Adam gibi adam.:D

Tam yumuşayacaktım ki Alpa mesaj attı oyuna gelme diye. Evvela bu hoş sözlerin için teşekkür ettiğini iletmemi istedi. Neyse... Luffy art arda birkaç Zuru tekleyecek kadar güjlenince senin de tartışma hevesin kaçmış. E tabi rafine sek Anadolu çocuğu yemezmiş bu Serengeti düzlükleri numaralarını. 😌
Aynen öyle. Aynı duyguları sen ve birkaç arkadaş için ben de besliyorum.

Reyizi tartışmak saçma zaten. Vurup geçiyor. Adam gibi adam.:D
Klasik yorumlar bunlar Kata'dan sonra da oldu, size Zurna gönderdim ama @carpe d. em'de kalmış anlaşılan sesi size ulaşmamış :ehe:

Luffy en son komutan teklediğinde ve tüm tayfayı tek başına aldığında zurnalanmıştı. Luffy Zoro'dan alsa alsa bayılmama dersi alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık