Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben gerçekten ikna oldum kaidonun luffy dövdüğüne daha ne kadar dövecek artık 2bolumluk iş kaldı kaido şaşıracak falan sonra bu kim böyle diyecek sonrası yenilecek rayleigh falan gösterilecek bilmemne gücüne kullanacak bir devri kapatıp yeni bir devir açacak sonra Sabonun haberini görecekler öldü falan olaylar gelişir artık.

Luffy herkesle 1v1 atıyor kısmına kim olsa güler elde değil. Roger konusunda da Xebec mevzusu desteksiz, dövüşü görmemiz lazım.
Ya meme'e uygun olması için öyle yazdım 40 takla atsa da birileri korusa da 1v1 atıyor.

Benim Roger'ı kırgın olduğum konu Ace konusu yoksa eski nesili yeni nesilden daha çok severizz.

Ya meme'e uygun olması için öyle yazdım 40 takla atsa da birileri korusa da 1v1 atıyor.

Benim Roger'ı kırgın olduğum konu Ace konusu yoksa eski nesili yeni nesilden daha çok severizz.
1v1 atmıyor kimseyle, daha Luffy'nin yardımsız birini yendiğini görmedik. Roger fırtına diyorsun, Luffy'de daha absürt şeyler vuku buldu onları yazmaya kalksak sayfa yetmez. Çelişkili yani savunduğun sey.

1v1 atmıyor kimseyle, daha Luffy'nin yardımsız birini yendiğini görmedik. Roger fırtına diyorsun, Luffy'de daha absürt şeyler vuku buldu onları yazmaya kalksak sayfa yetmez. Çelişkili yani savunduğun sey.
Olm dalgasına yazdığım şey ne kadar takıldın böyle. Roger, Rocksla 2v1 atmamıştır, Oda, Roger'a en büyük rakibini 2v1 aldırmamıştır Roger, Xebec'i 1v1 yenmiş, Garpta diğerlerini halletmiştir diyen adamım ben benim dışında şu fikri savunan da görmedim ayrıca gül geç, beğenmediysen gülme geç

Olm dalgasına yazdığım şey ne kadar takıldın böyle. Roger, Rocksla 2v1 atmamıştır, Oda, Roger'a en büyük rakibini 2v1 aldırmamıştır Roger, Xebec'i 1v1 yenmiş, Garpta diğerlerini halletmiştir diyen adamım ben benim dışında şu fikri savunan da görmedim ayrıca gül geç, beğenmediysen gülme geç
Roger kırmızı çizgimizdir, reisi desturla anacaksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık