Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redon bölümü eleştirenlere cevap vermiş.
I knew perfectly well that this was going to happen and that the forum was going to be filled with beastly hate without having seen the FULL chapter (for the record, this time even the leakers have warned us). Anyway, there each one with what he says, many of you are going to have to eat some of your words in a couple of days for not being patient
İnşallah. Buna mutlu olurum. Sevdiğimizden eleştiriyoruz keyfe keder değil.

Marineford'da kim kimi p*zevenklerin elinden aldı biliyoruz. Minnet öğrenmesi gereken sensin.
O almasada alan çoktu kendi geldi aldı bide üstüne zaten luffynin yancısı olacağını belli etti sen daha gelip bana yazıyon. Git öteye ağla ne yapayım yancı ise alla alla güya maşa olarak kullanıyormuş :hhh: adam 3 arctır yapışmış luffye artık bi luffy taskete diyip luffynin şapkayı çıkarıp kafasına takmadığı kaldı zaten ama sana diyim oda olur yakında.

Redon bölümü eleştirenlere cevap vermiş.
I knew perfectly well that this was going to happen and that the forum was going to be filled with beastly hate without having seen the FULL chapter (for the record, this time even the leakers have warned us). Anyway, there each one with what he says, many of you are going to have to eat some of your words in a couple of days for not being patient
Bazı yorumların erken yapıldığını ben de düşünüyorum. Kendi yaptığımın dahi olabilir. Çünkü bölüm çıkınca işin rengi değişebiliyor. Ama umarım yine abartılmıyordur. Gerçi Redon için hep abartıyor diyorlar. ./

Fazla kıvırmayalım
Zoro nasıl ki enma aldı, kral haki açtı bağrımıza bastık, vaov ovv eueevvvv diye zevkten dört köşe olduk
Luffy'de de durum böyle
Oda zorladı sıvadı saçmaladı kıl tüy demeyelim
Uyanış için on numara geçer sahne olmuş 😒

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 115)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık