Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece de komedi öğelerini hep sevmişimdir. Wano Arc da bile Queen'in tepkileri beni benden almıştı. Şimdi Luffy'nin yeni gücü ile birlikte ortaya çıkan görüntülere çok büyük tepkiler veriliyor, ilginç geliyor bana doğrusu. Neyse keşke Marineford savaşında Luffy ölse de başrolde Ace izleseymişiz, sonuçta süper über ciddi adam, hakkını verirdi fanların istediklerinin. Önemli olan fanların istedikleri. Fanları dikkate alacaksın Oda-sensei, haddini bil.
Fanları dikkate alsa seri uçardı yalnız. Luffy'nin komedi tepki vermesi değil Kaido'ya bu tepkiyi verdirebilmesi problem. Yoksa bizimkine yakışıyor bu güç problem yok.

Ulen maymun, seni hiç tanımasam, umumiyetle evde olmadığım zamanlarda son derece gizli şekilde odama giren, yaşı 9 olup 45 santim boyu ve yüzündeki irrite edici gülüşüyle bilgisayarımı kurcalayan, anasından torpilli velet komşu çocuğu zannederim.

One Piece de komedi öğelerini hep sevmişimdir. Wano Arc da bile Queen'in tepkileri beni benden almıştı. Şimdi Luffy'nin yeni gücü ile birlikte ortaya çıkan görüntülere çok büyük tepkiler veriliyor, ilginç geliyor bana doğrusu. Neyse keşke Marineford savaşında Luffy ölse de başrolde Ace izleseymişiz, sonuçta süper über ciddi adam, hakkını verirdi fanların istediklerinin. Önemli olan fanların istedikleri. Fanları dikkate alacaksın Oda-sensei, haddini bil.
Reis sorun komedi falan değil ya, Nika mika Joy Boy seçilmişliğin suyunu çıkarmasına gerek yok. Millet ona isyan etti.

Ulen maymun, seni hiç tanımasam, umumiyetle evde olmadığım zamanlarda son derece gizli şekilde odama giren, yaşı 9 olup 45 santim boyu ve yüzündeki irrite edici gülüşüyle bilgisayarımı kurcalayan, anasından torpilli velet komşu çocuğu zannederim.

Olum bu, üstü başı top oynamaktan toz toprak olmuş mahalle fırlamasını ekmek almaya gönderdiğinde bozuklar da bana kalsın mı dediği anın bakışı lan.

Boro Breath in işe yaramadığını bildiği halde hâlâ kullanması ayrı bir saçmalık...

Kaido'yu cartoon gibi çizen sODAya selam selam olsun.

Fanları dikkate alsa seri uçardı yalnız. Luffy'nin komedi tepki vermesi değil Kaido'ya bu tepkiyi verdirebilmesi problem. Yoksa bizimkine yakışıyor bu güç problem yok.
Fanlara kalsa dövüşten başka bir haltın olmadığı diğer battle shounenlere dönerdi. İyi ki fanlara bir şey kalmıyor. Onu istemezuk bunu istemezuk falanca gereksiz falan. Salın abi seriyi tam istediğiniz gibi dövüşten başka bir şey olmadığı milyon tame shounen var gidin onları okuyun

(Sana yönelik söylemedim, genel dedim. Seni biliyorum zaten)

Reis sorun komedi falan değil ya, Nika mika Joy Boy seçilmişliğin suyunu çıkarmasına gerek yok. Millet ona isyan etti.
Peki Luffy hiç olmasaydı, başrol Ace olup Shanks onunla karşılaşsa, meyveyi o yese, şapkayı ona emanet etse ve o şekilde hasır şapka korsanları ilerleseydi ve yine bu senaryo bu noktaya gelseydi? Ace için de aynı tepkiler verilecek miydi merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık