Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'yi birkaç karakterin tekrarıyla öldü gösterip geri getirmesi tek başına yeterli. Çok gereksiz bir hareketti. Hele bile isteye reenkarnasyon ihtimaliyle bitirmek ayrı saçmalıktı. Kaidoyu saf kötü yapma çabaları da ayrı bir saçmaydı. Savaşı bitirmek ve düşmanlarının teslim olmasını temin etmek isteyen bir adamın konuşması değil o. Kaldı ki Momo dediğin de öyle ufak değil adanın üzerinde uçup kaçan Kaido için ya neyse. Momo daha çocuk onun tepkisine bir laf etmedik o yüzden. Yamatoya ilk defa ısınacağım bir şey yaptığını söylemiştim zaten. Karakterlerin ben bittim deyip deyip her seferinde ayaklanması da ayrı bir mevzu.
O bittim mevzusu seri başından beri olan bir şey, irade muhabbeti işte. Diğer konularda haklısın ama bu mevzular, en berbat bölüm yapmaya yeterli dayanaklar değil. Ortalama bir bölüm denebilir, ortlama altına da eyvallah. Hadi her şeyi geçtim, kötü de, onda da sıkıntı yok da çıkıp en kötü bölüm de denmez şimdi. Bir kaç detayı düzeltsen, gayet iyi bir bölüm idi.

O bittim mevzusu seri başından beri olan nir şey, irade muhabbeti işte. Diğer konularda haklısın ama bu mevzular, en berbat bölüm yapmaya yeterli dayanaklar değil. Ortalama bir bölüm denebilir, ortlama altına da eyvallah. Hadi her şeyi geçtim, kötü de, onda da sıkıntı yok da, çıkıp en kötü bölüm de denmez şimdi. Bir kaç detayı düzeltsen, gayet iyi bir bölüm idi.
Reenkarnasyon veya diğer ihtimaliyle okuyucuyu kandırmaya yönelik hareketler en kötü bölüm yapar doğrudan. Berbattı bana göre. Abartmak istemiyorum ama komple bölüm silinse, resmi açıklama yapılıp özür dilense hoşuma gider. O derece tiksindik bölümden. Senelerce bu klişeyi buraya taşımadığı için sevinen ben ve benim gibiler için iki haftalık bir kabusa dönüşmüştü.

Reenkarnasyon veya diğer ihtimaliyle okuyucuyu kandırmaya yönelik hareketler en kötü bölüm yapar doğrudan. Berbattı bana göre. Abartmak istemiyorum ama komple bölüm silinse, resmi açıklama yapılıp özür dilense hoşuma gider. O derece tiksindik bölümden. Senelerce bu klişeyi buraya taşımadığı için sevinen ben ve benim gibiler için iki haftalık bir kabusa dönüşmüştü.
Adam işini biliyor. Kaosu merdiven olarak kullanmış :sapkali:

G4 çıktıktan sonra diğer özellikleri çöpe atıldı mı? Hayır. Bu da diğer G formları gibi olacaktır, en zorlu düşmanlarında bunu kullanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık