Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya en basitinden işte Garp'ın meyve uyanışlı hali olabilirdi. Garp kk seviyesi Luffy de meyve uyanışıyla beraber Kk+ olurdu nerdeyse. Son savaşta da D'nin iradesiyle filan Kk+ olurdu.
Ama bir önceki nesilin gücü bu yeni jenerasyon'un gücünden az olacaktır. Yani Karasakal eminim ki Xebec'den çok daha güçlü olacaktır. Luffy'nin zirve hali Roger ye da WB dinlemeyecektir. Daha yaşı 19 şu haliyle bile zirve isimlerin arasına ismini yazdırdı bile.

Antik ve hatta mitolojik zamanlarda yaptığım SBS çevirisi :)

R : ''ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?''

E.Oda : ''Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta saçmalama fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu.''

Ama bir önceki nesilin gücü bu yeni jenerasyon'un gücünden az olacaktır. Yani Karasakal eminim ki Xebec'den çok daha güçlü olacaktır. Luffy'nin zirve hali Roger ye da WB dinlemeyecektir. Daha yaşı 19 şu haliyle bile zirve isimlerin arasına ismini yazdırdı bile.
Luffy zaten Kk+ olucak ama Karasakal konusunda emin değilim. Çünkü İm büyük ihtimalle Kk+ seviyesi olucak. Son savaş olucağı için bu dövüş illa ki önceki dövüşle arasında biraz güç olarak fark olucak. BB Wb ve Roger'dan güçlü olur ama Xebec'ten güçlü olamayabilir. Arada irade karakter farkı da var Xebec çok daha cesur gözkara BB pek öyle biri değil.

Luffy>İm>Joyboy>Xebec kk+
Xebec>Wb>Roger kk sıralama böyle olur bence.

Luffy zaten Kk+ olucak ama Karasakal konusunda emin değilim. Çünkü İm büyük ihtimalle Kk+ seviyesi olucak. Son savaş olucağı için bu dövüş illa ki önceki dövüşle arasında biraz güç olarak fark olucak. BB Wb ve Roger'dan güçlü olur ama Xebec'ten güçlü olamayabilir. Arada irade karakter farkı da var Xebec çok daha cesur gözkara BB pek öyle biri değil.

Luffy>İm>Joyboy>Xebec kk+
Xebec>Wb>Roger kk sıralama böyle olur bence.
Im ın gücü belirsiz şuan bence. Hata güçten ziyade sadece dini yada siyası bi otoritede çıkabilir.

İnsanlar belli bir şeyi unutuyor. Beş Kadim Luffy'nin meyvesini 2 yıl önce biliyor olsa bile cp-0 Robin için gönderilmişti. Beş Kadim'in fikrini değiştiren şey onları da hazırlıksız yakaladı ve savaşın ortasında Luffy'i hedeflediler. Çok yüksek ihtimalle ellerindeki bir şey Nika meyvesinin uyanmışını haber verdi. Şimdiye kadar harekete geçmemelerinin sebebi Luffy'i öldürmeye bu kadar kaynak harcamanın beyhude olma ihtimalidir bence. Sonuç olarak Luffy'i öldürseler meyvenin nerede çıkacağını bilemezler ve kovalamaya devam ederler.

Meyvenin kendilerinden kaçması için de meyve formunda olmasına gerek yok. Meyvenin kullanıcıları da bilinçsiz bir şekilde meyveyi WG'den uzak tutuyor olabilir.

Meyvenin efektini ya da değişmesini ben de beğenmedim ama 20 yıldır bu hikayeyi yazan adam çoktan açıklamalarını hazırlamıştır. Bahsedilen bariz mantık hataları onun da editörlerinin de aklına geliyordur elbet. Hikaye böyle şekillendiyse bir açıklaması da vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık