Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar herkes dünya hükümeti neden peşine düşmemiş diye sorgulamış ama neden düşsün.
Anlaşılan meyve uyanışı kullanıcı ölünce gerçekleşiyor. Yani luffy'i arayıp bulup öldürmeleri olayları daha beter edecektir.
Zaten 800 yıldır kimse uyandıramamış, bu avel de uyandıramaz diyerek uzaktan takip moduna geçmişlerdir.
ismini bile ansiklopedi'de bile bile saklamışlardır. Hükümet ya yere yatmaz arkadaşlar.

Brook'un meyvesini düşünün. Yaşarken bir özelliği yok ama öldükten sonra garip formlara girebiliyor brook. Uyandırsa belki de milletin içine bile girebilir.

Robin ellerindeylkenn öldürmemiş gorosei'in şuana kadar korktukları meyveye sahip luffy'yi öldürmeye calışmamış olmalarına hic kafa yoramicam vakit kaybı.
Belki muhtemlen meyvenin uyanma ihtimalinin olmadığnı düşündüler.

Tamago’nun meyvesi var, Zoan olarak geciyor ama calisma prensibi Paramecia’ya daha yakin. Oda da SBS’de ilk tanimladigi zaman meyveyi ismini ve ozelliklerini anlatip turunu soru isareti birakmisti. Bu tur meyveler belki ozel Zoan olarak biliniyordur.
O düz zoan ama tavuk mu ne olmuştu :D Mistik de olay farklı daha güçlü yeni yetenekleri var.

Sen şimdi ope ope'yi karmaşık sanıyosun yada güçlü sanıyorsun dimi? @Ölüm Cerrahı Bak Luffy'e, adam zoan yemiş 20 yıldır paramecia gibi takılıyor, belki uyandırınca nika olur dedik gene gomu gomu uyandırmış gibi çevreyi lastiğe döndermiş, al sana karmaşık al sana güçlü meyve 😂
Benim için hala Ope ope daha özel. Ve sanıyorum değil, Ope ope meyvesi zaten güçlü. Haki kullanmadan imparatorlardan övgü topluyor. Uyanışını görmek lazım. Görene kadar da Ope ope hala daha etkili ve tehlikeli. Çok anlamadım olanı ama Luffy'nin büründüğü hali beğenmedim. Meyvesi konusunda neresinden tutarsan tut elinde de kalıyor. .//

Zaten mistik zoan, özelliği sayesinde kaç kere ölümden döndü. Daha ne istiyorsunuz ölmeyen meyve yapmışlar.
Abi karakter ölemez zaten hepimiz ölmeyeceğini biliyoruz bu yüzden ölümden dönmelerini meyveye bağlamak saçma. Eğer ölümden dönme konusuna gireceksek tayfada bi Allahın kulu kalmamıştı ama hepsi hayattalar maşallah. Meyveyle alakası yok ölmesinin yani Oda nın yazarlığı işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık