Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır mfde 3 tane amiral vardı. Akainu sırf doragon kozo diye peşledi diğerleride arada şekil olsun diye bir iki tokatladı hepsini gönder baş düşmanın meyveyi öldürsünler. Adam zaten baştan beri potansiyel potansiyel oğlu tüm premium kişilerle akraba anasını satayım. Normal g5te şu uyanış çıksa kimşe bişey demicekde bir de bunu özel zımbırtılara bağladı. Heryerin lastik olmasını falan herkes bekliyordu zaten. Mistik zoan type çok gereksiz olmuş. Herhalde kendi ruhunu güçlerini meyveye aktaran ilk kişide budur ilk meyve falanda çıkar. :( Çok üzülüdüm şu bilgilere. Maymun kral falan çıksaydı bari.
Shakky bile luffy hancock bağlantısını şıp diye çözmüştü. Ulan koskoca denizci karargahısınız bi oturup düşünmediniz mi bu çocuk nasıl girdi impel downa diye? valla plot hole dolu seri ya. Tak ver emri kes biletini veledin. İnanılmaz.

Yahu ben zaten Oda'nın bunu toparlayacağını düşünüyorum. Fakat shonen anime izliyoruz. Demon slayer,HunterxHunter,Jujutsu Kaisen, Naruto, Bleach aklıma gelen şu animelerde yapılan ana karakterlerin karizmatik hallerine bak. Yahu naruto'da benim gözümde Luffy gibi çocuk,komik ve eğlenceli ama Kurama mod açtığında karizmasından geçilmiyor. Bu nasıl bir mod allah aşkına vallahi çıldırıcam ya kafayı yememek elde değil.
Yüzünü biraz çirkin çizmiş ilk sayfada da onun dışında sorun yok bence, ben keyifli buldum görünüşünü.

Yahu ben zaten Oda'nın bunu toparlayacağını düşünüyorum. Fakat shonen anime izliyoruz. Demon slayer,HunterxHunter,Jujutsu Kaisen, Naruto, Bleach aklıma gelen şu animelerde yapılan ana karakterlerin karizmatik hallerine bak. Yahu naruto'da benim gözümde Luffy gibi çocuk,komik ve eğlenceli ama Kurama mod açtığında karizmasından geçilmiyor. Bu nasıl bir mod allah aşkına vallahi çıldırıcam ya kafayı yememek elde değil.
Niye öyle diyorsun? Baksana şuna, baştan aşşağı güzellik abidesi.

Dünyanın en haklı isyanı. Şamatanın komikligin yeri ayrı ciddiyetin yeri ayrı tamam nikanı joyboyunu yine yap yine gülsün de biraz karizma gülsün be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 86)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık