Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu meyvenin güçlü olduğunu özel olduğunu defalarca söyledim farklı meyve olduğunu bilmeden.Alpamis ile sayısız tartışmışızdır.Ama güneş tanrısıyla lastik ne alaka ya çok zorlama duruyor sonradan yaptık oldu der gibi.Valla böyle olacağına özel çıkmasa yanılsak daha iyiydi.Mitolojik unsurlar belli ateş,yıldırım,rüzgar falan lastik nedir.Majin buu olarak düşündü bu Oda herhalde.

E bu spoiler yeni değil ki, biz bunları 1 ay önce konuştuk zaten sonra saçma olur diyerekten vazgeçtik 😀 Şaşırdığım tek nokta zoanların kendi bilinçlerinin olması, ama bu durumun şuana kadarki tek etkisini gomu gomunun hükümetten kaçması olarak gördük, aslında bunu da görmedik ama öyleymiş, öyle olduğu söylendi sadece😂

Bomboş bölüm yav, adamda zoan var ama kendini paramecia sanıyor. Aynı sınıf içinde farklı meyveleri anlamazsın tamam da kardeşim zoan nere paramecia nere. Bu adam madem paramecia değil zoan yedi niye şimdiye kadar hep paramecia gibi davranıyodu vücudu? madem nika yedi nasıl oluyorda zoan dönüşümü yapıp nika haline gelmeden kolu bacağı uzuyor? yav bu bu kadar anlaşılmayacak bir şey nasıl olabilir yani hakkaten akıl tutulması olarak geliyor bana.. Gomuyu değişti ya şimdi tüm millet bu zamana kadar olan şeyleri kılıfına uydurmaya çalışır, kolu şundan uzadı enelin elektrik bundan işlemedi falan, oda tek kelime etmez bizim millet açıkladıkça açıklar. Bence hiç o işe girişmeden neyse o diyip kabullenmek en mantıklısı 😀

Bu arada gomu hakkaten çöp meyve haklısınız, ama işte belliki nika baya sağlam meyveymiş hatta yön duygusu zoro'dan bile iyi çıktı 800 yıldır yakalanmadan kaçıyomuş😂

Bide şunun için hype kastılar sanki bilmediğimiz bir şey varmış gibi, manyak manyak işler. Bereket Allah bölümü beklemedik, bunun için beklemiş olsam kendime söverdim 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık