Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani kardeşim meyvede bi sıkıntı yok. Luffy nin meyvesi hakkında bildiği tek şey SHANKS ın ona ilk bölümde söylediği
Bu meyvenin adı GOMU GOMU. yiyen lastik adama dönüşür diyor. Luffy için olay bu kadar.
Bin küsür bölümdür Lütfünün bi konuyu araştırdığını gördünüz mü ki meyvesini tanımamasına şaşırdınız.
Adam referans olarak Luffy nin ben paramecia yım demesini göstermiş.
Luffy hayatında beynine başka bir bilgi almış biri değil o zaten kapasitesini dolduruyor.
Zaten bu meyvenin mistik zoan olması gücünü değiştirmemişki yine lastik özellikleri
Uyanışı çok tehlikeli tüm vitesleri aynı anda kullanabiliyor gibi
Kaidoyu çatıdan yakalarken Gear 3 gibi savururken 4 gibi görünüyor.
Tüm esnekliği almış. Lastiğin her şeklini alabilen bir insan meyvesi olmuş.
NİKA yeni işlenen bir mevzu değil ki çok önceden zaten Luffy savaş sonu eğlencesinde
Bu forma benzer çizilmişti. Dünya hükümeti Ope Ope yi, Yami Yami, Gura Gura gibi çok tehlikeli meyveleri de elde edemedi.
Önemli olan yiyeni yakalamak değil ki meyve yenmeden bulmak. Yiyen öldüğünde MİSTİK ZOANlar kendi aklı varsa
çok uzaklarda başka bir yerde yeniden ortaya çıkabiliyordur. Onları yönlendiremedikleri aktaramadıkları içinde meyveyi yakalayamıyorlar.
SHANKS hükümet meyveyi CP9 ile ele geçirdiğinde onlardan yoldayken çalıyor.
Hükümet ne yapsın buna şimdi adamlar buluyor ama Shanks çalıyor.
Zaten meyve ile bu konuma gelebilmek için D iradesinde olmak lazım. Meyve D iradesine cevap veriyor muhtemelen olay sadece meyve değil ki.

Tüm bunlar Shanks denen kızılın başının altından çıkıyor. Bu varya bu... Herşeyi hesaplamadıysa bende birşey bilmiyorum. Serinin sonunda klasik bir şekilde iki büyük güç karşılaşır. Işıkla-karanlığın savaşı diye. Sonunda ışık kazanır GG WP. Beklentiyi büyük tutmaya gerke yok bu saatten sonra.
Kara Bacak vs Kizaru'dan bahsediyorum :p

Şimdi madem bu Mistik zoan uyandı... Kaido'da bir mistik zoan ve ejderha kutsal hatta tanrı olarak bile geçiyor bu asyalılarda...

Ya Kaido'da uyanırsa? Madem bu uyanıyor o da uyanabilir...!

benki bu zamana kadar en kötü denen bölümlerde bile iyiye basacak birşeyler bulmuştum, kötüye bastım. tam olarak sıvadı manga :( luffy nin hiç bir değeri, önemi özelliği yokmuş meğer. milletin kalbini kazanması, güldürmesi bile meyve işiymiş peh! cidden road runner çizgi filmine döndü şuan benim gözümde. kalan fanlara iyi yolculuklar arkadaşlar.

Cok güzel bir düşünce lakin sadece meyveyi yiyerek joy boy olunuyorsa ana karakterimizin çabasından bahsetmek ne kadar makul bir düşünce olur . Luffy meyveyi yediğinde joy boy olacak demek bu çocuğu 10 yasinda da olsa 16 amiral 8 yonkou ile kovalasan da bu çocuk başaracak demek değil mi bu
Katılıyorum, bu meyve en nihayetinde başka kullanıcıları da olmuş fakat uyandırılmamış bir meyve. Sengoku'nun Law'a Corazon için söylediği "sevgiye sebep arama" sözü minvalinde Shanks'ın Luffy'de Roger'ın izlerini gördüğünü ve bu yüzden onu boğulmaktan son anda kurtardığını düşünüyorum. Oynadığı kumar yüzünden kolunu kaybetti, meyveyi kaybetti, tarihin yükünü sırtlanacak yiğidi (Ace) kaybetti ve sonuç olarak Luffy'e güvendi. Öbür tarafta Roger'ın yüzüne nasıl bakar bilinmez ama kendi iradesini göstererek Luffy'i ölüme terk etmedi.

Şimdi madem bu Mistik zoan uyandı... Kaido'da bir mistik zoan ve ejderha kutsal hatta tanrı olarak bile geçiyor bu asyalılarda...

Ya Kaido'da uyanırsa? Madem bu uyanıyor o da uyanabilir...!
Sürekli vurguladığımiz bir şey zaten. 15 yıldır zoan olduğunu bilmeyen Luffy, bilmeden meyve uyandırıyorsa 40 yıllık zoan kullanıcısınin evleviyetle (hayde hayde) uyandırması lazım. Sonuçta OP serisinde sınırını zorlamadan güçlenemiyorsun. Kaido da sınırı aşalı yıllar olmuş dünyanın en güçlü varliğı yani uyanış açmazsa OPu kaldır at çöpe. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık