Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayal ettiği bütün saldırıları yapabilirmiş yani. Hemi de tanrı gücüynen, hayal gücüne bağlı, Allah ne verdiyse.

Ohhhh suyundan da koy, God Mode verilmiş.

Bir gecede cahil bırakıldık, One Piece özelinde:oleyo2: :p

Kaido'nun tavrı da hoşuma gitti.Normalde şu durumda sen daha ölmedin mi,kaç kere daha seni yenmem gerek falan derdi ama burada hiç bozuntuya vermeden kavgaya devam ediyor. Hatta sanki o son vuruşu yapmamış gibi vs öylesine yarıda kesilmiş gibi kusura bakma böyle yenmek istemezdim falan diyor.Adam artık anladı bu vs sonsuz döngüye girdi ben yeneceğim Luffy kalkıp tekrar girecek.Olay Dr.Strange'in bir gücü vardı sonsuz döngü oluşturuyor düşmanı tamam kes şunu yenilgiyi kabul ediyorum falan diyor onun gibi birşey oldu.Burada mangakanın wano arcı sakız gibi uzatmasında büyük pay var okuyucuda öyle bir his uyandırdı ki sanki Kaido vs Luffy 5 yıldır devam ediyor gibi.

Varda bahsettiğine değmeyecek bir şekilde var bence.
Tek özelliği insanları etrafına toplayabilmek onuda Nika yapıyormuş.
Zaten diğer güçler de Nika'nın temelde.

Mesela Zoro gibi kendi başına çalışan gelişen birisi olsa bahsetmeye deger birisi olurdu.

Şu senaryo da ben sadece Nika'dan bahsederim Luffy'ye yazabileceğim Nika'da olmayan bir özellik yok bence.
Valla dostum senin dediğin mantıkta Luffy'nin bu seriye etkisi sıfır demek oluyor. Sadece Luffy değil, Zoro da bir reenkarne olmuş oluyor. Zoro diye bir şey yok çünkü. Hatta Zoro'nun reenkarne olayı +18 oluyor. Çünkü adam 3 tane kılıcın reenkarnesi gibi bir şey oluyor. Kılıçlar da kullanıcısını seçiyor çünkü. Hatta şans üzerine bir kılıç almıştı. Bunlar falan hep birer testmiş falan. O yüzden reenkarne olayı çıkmaz.Olay tamamen bu:
Meyvenin kullanıcıları olduğundan bahsetmiş. Herhalde iki kişi olduğu bilinen ve bunlarından reenkarne olduğu düşünülen tek bir kişi için bir çok kişiyi kastedecek şekilde çoğul ifadesi kullanmaz. Ben hala neyi anlayamadığınız çözemedim. Sırasıyla Hükümet,
1- Meyveyi 800 yıldır bir türlü ele geçiremediklerini
2- Bu yüzden sanki onlardan kaçıyorlarmış gibi bunu algıladıklarını
3- Bunun da imkansız olamayacağını çünkü tüm zoan meyvelerinin bilinci olduğunu (Kılıçların da olduğunu, Going Merry'nin bile bir ruh kazandığını bilinç kazandığını gördük)
4- Meyvenin ismini ve modelini
5- Kullanıcısına kazandırdığı yeteneği (Lastik bir vücut)
6- Uyanışla lastik vücudun daha da güçleneceğini ve daha çok serbestliğe sahip olacağını bu anlamda bu serbestliği bir tek hayal gücünün sınırlayabileceğini (burada ne düşünürse o olur, ol der o olur anlamında demiyor)
7- Bu yönüyle insanların suratında gülümsemeye sebep olduklarını ve özgürlük savaşçısının birer temsili olduklarını söylüyorlar.

Budha meyvesi açıklansa, bilge bir keşiş olduğu, insanlara öğüt verdiği, yiyen kişinin vücudunun büyyk altın bir buddha tasvirine dönüüşebildiği bilge kralın birer temsili olduğu felan söylenirdi bence.

Kaido'nun tavrı da hoşuma gitti.Normalde şu durumda sen daha ölmedin mi,kaç kere daha seni yenmem gerek falan derdi ama burada hiç bozuntuya vermeden kavgaya devam ediyor. Hatta sanki o son vuruşu yapmamış gibi vs öylesine yarıda kesilmiş gibi kusura bakma böyle yenmek istemezdim falan diyor.Adam artık anladı bu vs sonsuz döngüye girdi ben yeneceğim Luffy kalkıp tekrar girecek.Olay Dr.Strange'in bir gücü vardı sonsuz döngü oluşturuyor düşmanı tamam kes şunu yenilgiyi kabul ediyorum falan diyor onun gibi birşey oldu.Burada mangakanın wano arcı sakız gibi uzatmasında büyük pay var okuyucuda öyle bir his uyandırdı ki sanki Kaido vs Luffy 5 yıldır devam ediyor gibi.
Bölüm tamamen fiyasko. Ben hâlâ inanmak istemiyorum. Şaka olmalı bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık