Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu farkettim spoiler okuyanlar bölümü beğenmedi çünkü herkes kötü yorum yaptı spoiler okumayanlar ise beğendi çünkü kötü yorum görmediler kendi özgür iradeleri ile okudular.
Bölümü beğenip beğenmeme tamamen algı meselesi bu kadar sürü olmayın
Spoilerı okudum ve beğendim.
Ben spoiler okudum ve bölümü beğenmedim. Galiba kendi iradem dışında bir çoban tarafından güdülüyorum. Acilen kurtarılmam lazım. İnşallah güler yüzlü Luffy'miz beni kurtarır.
İşin şakası bir yana bu kadar çabuk gaza gelip aşırı tepkiler vermeyin. Sürü mürü hoş değil. :)

Luffy bu formu açtığı zaman her zaman böyle eğlenecek mi ? Karşısına Akainu veya Karasakal çıktığında da böyle gülerek dövüşürse pek hoş olmaz.

Shanks - Gorousei bağlantısının kaynağının da Gomu Gomu no Mi'den ötürü olduğu da kesinleşti gibi bir şey diyebiliriz sanırım. Sanıyorum Shanks'ın bir sebepten ötürü bu meyveyi Gorousei'ye teslim etmesi gerekiyordu ancak edemedi, edeceği süreçte yanlışlıkla Luffy yedi, vesaire. Bu durumda Shanks'ın üzerindeki hain damgası da çoğunlukla kalktı diyebiliriz sanırım.

Sadece iki evrene bu kadar bağlandım birisi Orta Dünya diğeri Op evreni. Ancak bu yıl ikisinde de hayal kırıklığına uğradım. Önce Amazon'un dizisi şimdi de bu. :(

Shanks - Gorousei bağlantısının kaynağının da Gomu Gomu no Mi'den ötürü olduğu da kesinleşti gibi bir şey diyebiliriz sanırım. Sanıyorum Shanks'ın bir sebepten ötürü bu meyveyi Gorousei'ye teslim etmesi gerekiyordu ancak edemedi, edeceği süreçte yanlışlıkla Luffy yedi, vesaire. Bu durumda Shanks'ın üzerindeki hain damgası da çoğunlukla kalktı diyebiliriz sanırım.
Tamam da zaten Gorosei'ye gidecek olan gemiye saldırıp meyveyi çaldıktan sonra niye tekrar Gorosei'ye teslim etmeye gitsin ?

Çok sinirlendiğim bir şey var
Luffy D. idi sonra Dragon'un oğlu olduğu eklendi. Yetmedi Rayleigh, Luffy'de Roger'i gördü o da yetmedi Luffy, Ace'in kardeşi olduğu dünyaya duyuruldu. O da yetmedi, WB Luffy'i işaret ederek destek çıkın dedi. Şimdi de Luffy, Joy Boy oldu. İlerde kim bilir daha neler olacak. Bunlar olurken Goroseiler oturup sohbet etmeye devam edecekler. Niye bu kadar şaşırdınız ki? 😂
Ana karakter isterse köle olsun isterse kral ana karakter hep özeldi bunu anlamanız lazım.
Bizim bu kadar kızdıgımız şey bir meyveyi değiştirmek ugruna seride yaratılan boşluk.
Bu meyvenin paramecia olarak kalsa uaynıştan sonra Luffy istedigini yapar deseydi mesela problem olmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık