Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki bölümde Luffy öldü diye şimdi de 1043 bölümlük bir yalan kötü hissettiriyor. Bu konudaki tenkitlerimizi iki haftadır yapıyoruz zaten. Tekrarlamayayım.
Bölüme gelince;

Goroseinin beynine oksijen gitmeden yaşayabildiği kanıtlandı. Meğer Dünya Hükümeti şansa ayakta kalıyormuş. Garp falan olmasa bunların şimdiye kendiliğinden yıkılması gerekirdi. Dragona eksi yazar.
"Kullanıcıları" denmesine göre sadece Luffy ve Joyboy ile sınırlı değilmiş. Bu en azından güzel bir bilgi.

Dövüş çizimleri hoşuma gitti benim. Meyve konusunda kandırılmak geri kalan şeylerin üstünü örtse de güzel geldi, Luffy'ye uygun bence.
Bir de niyeyse hem geçen bölüm hem de bu bölüm Namiye bir ısınıyorum. 2yden sonra pek sevememiştim deli kızı. Belki Punk Hazardı istisna yapabiliriz. Ama Tama yanında olduğu için olsa gerek, çok şekerler.

Önceki bölümde Luffy öldü diye şimdi de 1043 bölümlük bir yalan kötü hissettiriyor. Bu konudaki tenkitlerimizi iki haftadır yapıyoruz zaten. Tekrarlamayayım.
Bölüme gelince;

Goroseinin beynine oksijen gitmeden yaşayabildiği kanıtlandı. Meğer Dünya Hükümeti şansa ayakta kalıyormuş. Garp falan olmasa bunların şimdiye kendiliğinden yıkılması gerekirdi. Dragona eksi yazar.
"Kullanıcıları" denmesine göre sadece Luffy ve Joyboy ile sınırlı değilmiş. Bu en azından güzel bir bilgi.

Dövüş çizimleri hoşuma gitti benim. Meyve konusunda kandırılmak geri kalan şeylerin üstünü örtse de güzel geldi, Luffy'ye uygun bence.
Bir de niyeyse hem geçen bölüm hem de bu bölüm Namiye bir ısınıyorum. 2yden sonra pek sevememiştim deli kızı. Belki Punk Hazardı istisna yapabiliriz. Ama Tama yanında olduğu için olsa gerek. Çok şekerler.
Bence burda güzel detay Sanji’nin hem de yaralı yatarken en önce kalkması. Hakisinin hepsinden iyi olduğunu ifade ediyor bence.

Bölüme gelince;

Bir de niyeyse hem geçen bölüm hem de bu bölüm Namiye bir ısınıyorum. 2yden sonra pek sevememiştim deli kızı. Belki Punk Hazardı istisna yapabiliriz. Ama Tama yanında olduğu için olsa gerek, çok şekerler.
Burada herkes Luffy'i hissederken Kaido'nun çatıdaki ne ya demesine anlam veremedim. Bu adam geleceği bile görüyor. Luffy'i nasıl hissedememiş acaba?

Buna mı takıldın dersen. Laf olsun işte. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık