Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim düşüncem seninkine benziyor bir noktada;
- joyboy balıkadam adasına gittiğinde bir kehanet mevzusu ortaya çıkıyor aynı arlongun kızkardeşinin yaptığı gibi. Joyboy bunları taşlara yazıyor,Roger okuyor ve shanksa bahsediyor, shanksın bir sözü vardı (yanlış hatırlıyor olabilirim) dünyayı dolaştığını söylüyordu belkide uygun kişiyi arıyordu.
Bence uygun kişinin Şanks olmadığı, Roger tarafından Şanks'a bildiriliyor. O yüzden ağlıyor bebe.

800 yıl önceki Tiger D Selami aka Joyboy Magu Magu yemiş olsaydı, WG "bu meyve cehennem getiren, ocak söndüren, yetim deldiren meyve bunu yiyen Hell Boy olur HB gelecek hepimizi sevecek diye" tribe girerdi. Ben olaya böyle bakıyorum.

Uyandıran meyve oldu işte sen kendi kendi uyanacak diyordun. Üstelik geçen hafta dediklerimizi değiştirecek bir şey yok. Yaşlıların ağzından Joyboy ve Nika meyvesini okuduk. Meyvenin nasıl etki ettiği vesaire zaten sana yazdım o yüzden tekrara girmemize gerek yok.

Bu meyveyi yiyen yüzünde gülümseme ile özgürlük savaşçısı haline gelir yazmış gittiği yerlere... söylediklerinin tamamı gerçekleşiyor sen hala bir inada tutuluyorsun.

İşin özeti meyvenin 800 yıl kaçması, kendine ait bilincinin olması ve yiyen kişiyi etkileyip onu dönüştürmesi bölümde net olarak var, ister bunu kabul edersin ister etmez altında bir şeyler ararsın orası senin bileceğin iş belki altında aradığın şeyler ilerde gerçek de olabilir ama şuan için değiller.
Uyanışların nasıl olacağını Luffy üzerinden göreceğiz dedim. Hala tam dinamiği göremedik ama tüm uyanış sahiplerinin konuşmalarını attım buraya. Özellikle Dof'unki tartışmaya mahal bırakmayacak şekilde meyve güçlerinin kendi uyandığını belirtiyor. Hiçbirinde (Dof, Katakuri, Law ve Kid) güçlerimi uyandırdım lafı duymadık kullanıcının ağzından.

Bence meyveye sahip olup uyandırabilen herkes, Joy Boy lakabına haiz olabilir. Uyanış, bu lakapla çağrılmaya müsait.
Uyanma kısmı kilit nokta. Biraz daha bilgiye sahip olmalıyız. Ama altından karakterler aleyhine bir şey çıkacağını sanmıyorum. Serinin kendisi özgürlük konpseti üzerine kurulu ana karakter üzerinden. Ama ana karakterin beyni meyve tarafından yıkandı gibi bir şey ile çıkmaz Oda.:D

Son bölüme kadar hiçbir meyve kullanıcısının meyvesini uyandırdığı ya da meyvenin uyandığı ana şahit olmadık bu mevzunun ucu açık.

Son bölüme kadar hiçbir meyve kullanıcısının meyvesini uyandırdığı ya da meyvenin uyandığı ana şahit olmadık bu mevzunun ucu açık.
İşte ben de uyanış sahiplerinin konuşmalarını attım buraya. Law bile güçlerini uyandırdın mı diye sormuyor, güçlerin uyanmış mı diyor.

Burada net söylüyor. Niye kimse dikkate almıyor Dof'un sözünü anlamadım.

''It's very rare, but some powers can awaken and affect objects aside from the wielder'' Aside from the wielder( Kullanıcısının dışında, kullanıcısı haricinde)

Law: Have your powers awakened?

Kid'e güçlerin uyandı mı diyor. Eğer ki kullanıcı uyandırıyor olsa Have you awakened your powers felan diye sorardı.

İşte ben de uyanış sahiplerinin konuşmalarını attım buraya. Law bile güçlerini uyandırdın mı diye sormuyor, güçlerin uyanmış mı diyor.

Burada net söylüyor. Niye kimse dikkate almıyor Dof'un sözünü anlamadım.

''It's very rare, but some powers can awaken and affect objects aside from the wielder'' Aside from the wielder( Kullanıcısının dışında, kullanıcısı haricinde)
Sonra da karakterin kişiliğine etki etmez diyorsun :bilmem:

Bu meyveyi güç olarak değil kişilik olarak da, karakter olarak da tarif ediyor yaşlılar gözünü o kısma niye kapatıyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık