Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben op okuyorum ama sen heralde one punch man falan okuyosun. Tamam luffy aslinda luffy'de degil :)
Ahhh, bu espirine mi yakınayım yoksa az önceki yorumuna mı bilemedim...
Bak şimdi luffy ile kaido arasındaki dövüş 3-5 bölüm içinde muhtemelen luffynin yenmesi ile bitecek ki bu onu yonkou seviyesinin en üstüne koyacaktır, ki bu olmadan önce bile 1042. Bölüme kadar olan kısımda luffy zaten halihazırda o seviyenin adamı olduğunu kanıtladı, gök yardı,kısa süre önce bigmom ile savaşan kaido luffy için uzun süredir bu kadar ciddileşmemiştim diyor, bigmomun performansı ortada tüm bunlara rağmen halen geliyor ve luffy öbür arc yonkou seviyesi olacak diyorsun anlam veremedim gitti arkadaş.

Şu meyve uyanışı işinin suyu çıkacak gibi. Artık her gördüğümüz karakterde meyve uyanışı görmeye başladık. Seri başında şeytan meyveleri bile ütopik bir güç gibi görünürken şu anda uyanış açmayanı dövecekler gibi.
Alt tarafı Doffy ve Kata'da gördük. Bunu söylemen için erken. Seri sona yaklaşıyor, Luffy KK olacak isim tabi ki uyanışa sahip olacak. Law ve Kid'de zirve için yarışacak isimler tabi ki onlarda uyanış sahibi olacak. Seri başında şimdi ki gibi düşmanlar yoktu. Yeni dünya elini kolunu sallayarak gezebileceğin bir yer değil. Diken üzerindesin.

Saydığın şeylerin hiçbirinde Dünya Hükümeti'nin bir müdahalesi yok. Luffy, Kuzan ile şans eseri karşılaşıyor. Aynı şekilde Enies Lobi'ye kendisi giriyor, Impel Down'a kendisi sızıyor, Marineford'daki savaşa kendisi katılıyor, Kutsal Ejder''e yumruk atarak adaya Kizaru'nun gelmesine neden oluyor. Saydıklarında Luffy ve Dünya Hükümeti'nin karşı karşıya gelmesinin tek nedeni Luffy'nin korsan olması ve giriştiği eylemler, meyvesiyle ilgili en ufak bir durum bile yok.
Wanoda bile ilk emirleri luffyi öldürmek değildi yani luffy için gelmediler. Bu meyve değişikliğine gerçekten de son sayılarda karar vermişe benziyor.
Imin hedef alması var ama o meyveden dolayı mı yoksa luffy beşinci imparator olarak anıldığı için mi?

Saydığın şeylerin hiçbirinde Dünya Hükümeti'nin bir müdahalesi yok. Luffy, Kuzan ile şans eseri karşılaşıyor. Aynı şekilde Enies Lobi'ye kendisi giriyor, Impel Down'a kendisi sızıyor, Marineford'daki savaşa kendisi katılıyor, Kutsal Ejder''e yumruk atarak adaya Kizaru'nun gelmesine neden oluyor. Saydıklarında Luffy ve Dünya Hükümeti'nin karşı karşıya gelmesinin tek nedeni Luffy'nin korsan olması ve giriştiği eylemler, meyvesiyle ilgili en ufak bir durum bile yok.
Dünya Hükümeti'nde kimin durumdan haberi var ? Luffy inlerine girmişte öldürememişler peşine düşüp mü öldürecekler? Luffy yada başkası fark etmez, amiral seviyesinde adamların elinden böyle ünlü bir korsan bir şekilde defalarca kurtulabiliyorsa peşine kimi takacaksın daha? Şans eseri falan fark etmez amiral yakaladı mı affetmez olmalıydı bakış açısı.

Ahhh, bu espirine mi yakınayım yoksa az önceki yorumuna mı bilemedim...
Bak şimdi luffy ile kaido arasındaki dövüş 3-5 bölüm içinde muhtemelen luffynin yenmesi ile bitecek ki bu onu yonkou seviyesinin en üstüne koyacaktır, ki bu olmadan önce bile 1042. Bölüme kadar olan kısımda luffy zaten halihazırda o seviyenin adamı olduğunu kanıtladı, gök yardı,kısa süre önce bigmom ile savaşan kaido luffy için uzun süredir bu kadar ciddileşmemiştim diyor, bigmomun performansı ortada tüm bunlara rağmen halen geliyor ve luffy öbür arc yonkou seviyesi olacak diyorsun anlam veremedim gitti arkadaş.
Big mom konusuna girmiyorum robin'in
gılıladıgı big mom'dan bahsediyorsun. Zaten gerek yok. Bir ton vs. yapip 9 kın falan yenip luffy'e kaç kez bilmiyorum tek tek saydirip, çatidakilerle vs. atip birçok darbe yedikten sonrasinda yamato'nun bile yoruldu dedigi kaido bu. Şuan belki %40-50 lerde ki bi zahmet olsun.

Benim karakterim luffy, zaten önce ben fan lik yapip överim. Ama şuan yonkou gücünde degil fakat yakın. Öbür arc'larda geçip en güçlü olucak dedim. Yonkou olacakse kk olamaz zaten.

Yere vurdu dedigin kaido ise birsey olmamis gibi duruyor bu arada. Ancak, muhtemelen 1-2 bölüme kaido yenilicek, eze eze yenerse o zaman kaido'dan güçlü derim. Ama çekismeli vs. olursa ve yenerse o zaman güçlü degil. Zaten kaido zayıf şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık