Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin kaptanın ölmüş Law ve Kid bile son nefesini vermek üzereyken Sanji kızlarla takılıyor. Ne yarası vardı ki Sanji bir anda kalkamaz oldu? CP0 elemanının dolaştığı yerler Sanji'nin oralara benziyor.

Şimdi bir daha baktım da Yamato müthiş bir karakter sergilemiş ancak dikkat çeken bir nokta Luffy'nin ölüm haberine rağmen diğerlerinin tepkisi Nami hariç farklı geldi. O umutsuzluğu ve karanlık havayı biraz daha etkili bir biçimde yansıtılmasını isterdim şahsen

Şimdi bir daha baktım da Yamato müthiş bir karakter sergilemiş ancak dikkat çeken bir nokta Luffy'nin ölüm haberine rağmen diğerlerinin tepkisi Nami hariç farklı geldi. O umutsuzluğu ve karanlık havayı biraz daha etkili bir biçimde yansıtılmasını isterdim şahsen
Tayfadan gösterilen Nami ve Chopper. Chop ağlıyor normal olarak, Nami ise yine normal olarak sinir krizi geçiriyor. Luffy ile bu kadar yakın bağı olmayan ötekilerin dirayetli olması lazım aksi takdirde zaten ölecekler. Yani umutsuzluğa kapıldıklarını göstermek de doğru olmazdı.
Marco savaş psikolojisini bile biri, Law ve Kid ise kendilerini Luffy ile denk gören iki kaptan. Mücadeleden vazgeçmeyip umutsuzluğa kapılmamaları güzel olmuş. Yamato ise denemek lazım düşüncesiyle atarını yapmış. Bakıldığında hepsi olması gerektiği gibi, Momo ise yetişkin olsa da hala çocuk ve konumundan dolayı başkalarını düşünmek zorunda hissediyor.

Mesela Zoro ayık olsaydı Sanji ile birlikte hiçbir şey demeden Kaido'ya saldırırlardı. En azından kişilikleri bu doğrultuda. Bu üzülmezlerdi demek değil. Bu konuda öfkeli ve üzgün oldukları gösterilirdi fakat yere çöküp vazgeçmezlerdi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık