Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece o sahneler olsa neyse misal şurada Luffy nasıl ayağa kalkıyor?
Ölü gibi yatıyorlar 1 bölüm sonra şöyle kalkıyor :S

Yine peşine şu sahne...
Onun öncesinde söylediğin mantıksız sahnelerden bahsetmiyorum bile.
Ben boşuna joyboy'u JB diye kısaltmıyorum. Çükügo yu biliyorsun ne çıktı içinden :D Lastik et ve süt aldığı zaman iyileşiyor. Mesela lucci 1 hafta yatakta kaldı üzerine operasyon geçirmek zorunda kaldı. Lakin meyvesi sayesinde daha hızlı iyileşmesi lazımdı. Cidden düz lastiği mistik kavrama sokup ''bilge wukong'' yapacak salak luffy yi...

Ben boşuna joyboy'u JB diye kısaltmıyorum. Çükügo yu biliyorsun ne çıktı içinden :D Lastik et ve süt aldığı zaman iyileşiyor. Mesela lucci 1 hafta yatakta kaldı üzerine operasyon geçirmek zorunda kaldı. Lakin meyvesi sayesinde daha hızlı iyileşmesi lazımdı. Cidden düz lastiği mistik kavrama sokup ''bilge wukong'' yapacak salak luffy yi...
Onun anası belli değildi bunun da anası belli değil oradan çıkacak bence bir katakulli :D Hep çalmış ya bleachten :p

Onun anası belli değildi bunun da anası belli değil oradan çıkacak bence bir katakulli :D
Nasıl değil quincy ya aa unuttun mu :D Luffy den her şey çıkar artık. Soy zaten D, babası h.haki ile övülen devrimci dedesi zaten top 3. Bu da meyve ile desteklenmiş işte. Reçine diyoruz da o eriyen aslında bi tarafından akan BAL... vs lerde 238123 defa ölmesi lazımdı amma... Olmuyor işte...

Herkesin pili bitik.Marco+Kid+Yamato+Law falan dinç olsa canına bile okurlar Kaido'nun.
O ayrı, şimdiki mevzudan bahsediyorum. Kid ve Law yürümekte zorlanıyor, Marco ateş saldırısına karşı bir varlık gösterse de fazlasına bir şey yapamaz, Yamato zaten bire bir kapıştı ve yoruldu. Zoro ve Sanji'yi de katarsak Yamato ve Sanji biraz idare eder ama onların da ellerinden fazla bir şey gelmez bu hallerinde.

Aslında
Aslında lastik delinse bile o kısım rahat kapanır. Kauçuk gibi zaten bu adam vücüdunu ısıtabiliyor lastik orada kaynayıp delinen yerleri kapatır. Lastiğin veya özü Kauçuğun sınırı yok cidden.

Taaa en başından beri demişimdir harbi çok avantajlı bir meyvesi var bu adamın diye... sODA iyi düşünmüş One Piece yazarken.

Bütün bu göze sokmalara rağmen Luffy'nin meyvesi olmayabilir bu özel meyve. Belki de kılıçlardaki karartmalarda olduğu gibi şeytan meyveleride önceki kullanıcılarının ruhlarından etkileniyor olabilir. Önceki kullanıcısı Joyboy lastik meyvesinin ruhunu öyle bir etkilemiştirki bu Joyboy'un ruhunu kendi içine almıştır, muhafaza etmiştir, saklamıştır falan filan. Luffy çatıda öldükten sonra meyveyle birleşen Joyboy'un ruhu boş kalan bedenin kontrolünü ele geçirmiştir. Böyle bir senaryoda Brook ruhları kontrol ettiği için Luffy'i geri getirme konusunda başı çekebilir.

Nasıl değil quincy ya aa unuttun mu :D Luffy den her şey çıkar artık. Soy zaten D, babası h.haki ile övülen devrimci dedesi zaten top 3. Bu da meyve ile desteklenmiş işte. Reçine diyoruz da o eriyen aslında bi tarafından akan BAL... vs lerde 238123 defa ölmesi lazımdı amma... Olmuyor işte...
İyi de ne zaman belli olmuştu son arcta anca belli oldu.Babası maymun anası yılan falan çıkabilir Renji'de vardı öyle yılanlı maymun bankai biliyorsun.:hhh:

Aslında

Aslında lastik delinse bile o kısım rahat kapanır. Kauçuk gibi zaten bu adam vücüdunu ısıtabiliyor lastik orada kaynayıp delinen yerleri kapatır. Lastiğin veya özü Kauçuğun sınırı yok cidden.

Taaa en başından beri demişimdir harbi çok avantajlı bir meyvesi var bu adamın diye... sODA iyi düşünmüş One Piece yazarken.
Isınma dediğin g2 den sonra oluyor. Ki onda da meyve kontrolü yoktu şimdi ki gibi boşuna hayatımı kısaltıyor demiyordu. Ya önce ki delinmeler peki ? Her yerden açık var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık