Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D. D. No mi...

Vurursun eyvallah da ölmezsem sıkıntı büyük olayı burada ölürsem sıkıntı büyük kavramına geçti...

Yani bir sonra ki bölüme FlashBack ile girmesi lazım artık bu Luffy olayına... Sonra ayaklandırması lazım. Önce bir açıklama şart.

Reenkarnasyonlarda ana karakter ölür yada koma haline geçer. Bu Naruto'da da böyleydi, Matrix'te de böyleydi. Karakter yine aynı tıpkı Naruto ve Neo gibi Luffy halen Luffy. Sadece reenkarnasyonu uyandı. Naruto'da Ashura uyandığı zaman kimse ona Ashura diye seslenmedi hatta Rikudou Senin bile. Ya da Neo, Mesih olduğu zaman kimse ona Mesih demedi. Neo yine Neo'ydu. Zoro'da da Ryuma'nın ruhu reenkarne olacak Zoro'ya da kimse Ryuuma diye seslenmeyecek.
Yalnız zunisha Nika geldi diyor. Hani Luffy'yi ilk kez de görmüyor bu fil. Ağır avatar kokusu alıyorum.

Bakalım bazı şeyleri nasıl oturtacak ben bayağı merak ediyorum. Kadere bağlayıp yaptım olduya getirecek galiba. Vay be seri gittikçe hiç gitmesini istemediğim yerlere gidiyor :( .

Luffy öldü gitti diyelim. Bedeninde uyanan Joy Boy tarafından geri getirileceği kesin.

Geri dönmeden önce öteki tarafta Ace'le iki muhabbet çevirirler mi acaba ? Özlemistir. Oda yap bunu. :)

- Brook'un meyvesi ölünce aktif oluyor.

- Enel'in kalbi durmasına rağmen meyvesi kalbine şok verip hayata geri döndürebiliyor.

- Orochi ölüp ölüp diriliyor.

Oda daha önce bu tarz şeyler çok yaptı.

Luffy duyuyor ama konuşamıyordu. Herşeyin sesini duyma gücünü tamamen etkinleştirmiştir olay budur.
Bu seste muhtemelen Joyboy gibi çok neşeli benzer karakterde birinin sesi olduğu içindir.

Bu Shanks gorosei ile Luffy hakkında konuştu muhtemelen. Gorosei Shanksla konuştuktan sonra bir anda yüzyıllardır uyanmamıştı, adını bile değiştirdik neden şimdi uyansın vs. Muhabbetleri döndürmüştü.

Gomu tensei no jutsu axx ulan kishimoto çok dayak yedi bu yüzden bakalım ultra zeki oda abimize laf söyleyen çıkıcak mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık