Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalan miras bu işte, Hasan ben bunun olmasını iple çekmiyorum bölümdeki anlatım buna işaret ediyor diye yazıyorum. Kıraker dövüşü mesela ben o bölümün yorumlarına 50 kere yazdım keşke teke tek adam gibi kapışıp indirseydi yok sen yedin ben yedirdim olmasaydı.

Bölüm gelmiş bölümde bu var onu yazıyoruz tabi bunlar kesinliği olan şeyler değil. Luffy vs Kaido bitti denmesinin başka bir açıklamasını yapamıyorum şahsen eğer 1 bölüm sonra dövüş yine başlayacaksa çok saçma gerçekten. O yüzden bu gelen kişi çok büyük ihtimalle Luffy değil. Luffy'e bundan sonra Joy boy diyeceklerse onu bilemem tabi.
Öyle mirası kabul etmez Luffy. Bu adam özgürlük düşkünü. En özgür kişi olduğunu düşündüğü için KK olmak isteyen biri. Bu adam kontrolünün başkasına geçmesine izin vermez. Sırf öldüğü ya da güçsüz diye belki şimdi Joy Boy ele geçirmeye çalışır geçirir bir şeyler yapar ama sonradan Luffy'nin dönüşünü ve onu kovuşunu okuruz.

Bilinç kapalıyken deniz altından gökteki adaya seslenen doğrudan Luffy idi. Bu bile Yugi olmadığına delil olur.
Gandalf geri gönderildi muhabbeti olduğundan öldü ve geri geldi kısmı çok da hoş olmaz. Ondan öyle dedim.

Net Neodur. Gerçi son filmini hatırladım da Neosuna tüküresim geldi. Bana başka birini bulun :oleyo2:
Luffy ve kankası Joy Boy.

Farz edelim Joyboy diye ikinci bir kişilik var ve Luffye dedi. Sal kendini bana Kaidonun işini bitiriyim. Luffy böyle bir mal mal bakar sen kimsin la der. Kaido benim kapa çeneni der. :D
Bu bizim salak oğlan kaidoyu başkasına verir mi? Evirip çevirip dövecek daha beklemedeyim. 😁

Zamanında ryuma reisin Joyboy ile Beraber wano veya antik krallığı savunduğunu varsayarsak. İkisi birleşip kaidoyu kesiyorlar ve arc sonu zoroyu ryuma olarak gören kozukiler ryumanın kılıcını da zoroya teslim ederler. Tabi büyük ihtimal kaidoyu yendikten sonra bizim çocuk eski haline dönecekler bi nevi bosstlanmış olacaklar yazar tarafından. Luffinin meye uyanışı da Jb içine girdiği için ortaya çıkacak ki bu meyve büyük ihtimal Jbnin meyvesi bu keriz uyandıramadı bari ben girip uyandırayım demiş olabilir

Bilinci kapalıyken ne diyordu orada hatırlıyor musun ?
Orada da öldü mevzusu döndü. Momo "size Luffynin sözlerini ileteceğim. Luffy hayatta! Onlara söyle Kaidoyu yeneceğim" falan diyor. Sonra Lawun tayfasına geçiyor o su altında nasıl konuşabiliyor falan diyorlar. Hatta "bırak konuşmayı yaşıyor mu lan o" falan diyorlar. Eğer orayı da düşünürsek Luffy aynı Luffy ama güçlenmiş olarak dönmüştü. Tek eksik kaldı o da et :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık