Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin değiştiğini düşünmüyorum.Zenusha nin Joyboy u hissetmesini sebebi Luffy'nin Joyboy un yaydığı aura seviyesine ulaşması gibi bir şeydir.Bu gücü kimse daha önce hissetmediği için farkedemediler ama fil bunu daha once gördüğü için ve dunyada böyle bir hissi uyandıracak bir kimse ile karşılaşmadığı için Joyboy un geldiğini düşünüyor.Son paneldeki gülüşün sebebini Luffy'nin değiştiğine yormuyorum içinde uyanan gücün meyvesini uyandırdıktan sonra sahip olduğu gücün verdiği hisle gülüyor artık onu kimsenin durduramayacaginin farkına vardığı için o gülüş.
O zaman luffy zunishanın cezası sonlandıracaktır.bunun olması içinde filin kaidoya iyi bir çakması lazım.

Melon şapkalı kurtulur buradan sanırım. Yüzünü bile göremedik. Yüzünü geçtim adı bile yok. Papatyali olan Maha yla Melon şapkalının bedenini alır kaçar belki. Hiç Oda nın tarzı değil böyle dümdüz öldürüp bırakmak

Luffy şu an ölümle yaşam arasında araf gibi bir yerde. Meyve ruhu sayesinde uyanış gerçekleştiriyor. Bilinci gelmemiş bilinçsizce kalkıyor olabilir. Meyve joyun 800 yıl önce kullandığı meyve. Filin hissettiği şey meyveden yayılan aura.

Kaido ciğersiz ve merhametsiz bir köpek.

Momo sen çok gereksiz bir detaysın.

Nami ve Yamato'nun heykellerine beton yetmez.

1044'ü bekliyorum dualar eşliğinde.

Luffy şu an ölümle yaşam arasında araf gibi bir yerde. Meyve ruhu sayesinde uyanış gerçekleştiriyor. Bilinci gelmemiş bilinçsizce kalkıyor olabilir. Meyve joyun 800 yıl önce kullandığı meyve. Filin hissettiği şey meyveden yayılan aura.

Kaido ciğersiz ve merhametsiz bir köpek.

Momo sen çok gereksiz bir detaysın.

Nami ve Yamato'nun heykellerine ise beton yetmez.

1044'ü bekliyorum dualar eşliğinde.
Ben bölümden sonra kalkan kişinin Luffy olduğuna emin oldum açıkcası.:D

Oda ara verme burada olur mu canım. En heyecanlı yerinde 2 hafta bizi sürekli siteye sokup aynı şeyleri okutma emi canım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık