Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve iletişime geçmiş olabilir. Bu tarz teoriler vardı. Gemi bile iletişime geçmişti bizimkilerle. Daha belli değil bir şey. Daha açıklama olmadan eleştirmeye başlanmış.
Spoilere göre büyük ihtimalle olayın bitmiş ama ihtimal tabi büyük de olsa küçük de olsa bölüm çıkana kadar bir ihtimal :good:

Bir şey merak ediyorum şimdi reenkarnasyon olursa sen de sövecek misin Oda'ya ?
Konunun bağlandığı yer hoşuma gitmez ama seriden kopucak kadar rahatsız olmam.Özellikle bir karaktere bağlı değilim ben , genel olarak tayfayı ve denizciler hariç herkesi sevdiğim için hangi korsan gelişim gösterirse göstersin hoşuma gidiyor benim.

Spoilere göre büyük ihtimalle olayın bitmiş ama ihtimal tabi büyük de olsa küçük de olsa bölüm çıkana kadar bir ihtimal :good:
Ne bekliyon Ferit merak ediyorum? Luffy gidecek başka biri mi gelecek? Bundan sonra onunla mı devam edeceğiz. Karakteri değişmiş tamamen farklı bir kişi mi göreceğiz sanıyorsunuz?

Ne bekliyon Ferit merak ediyorum? Luffy gidecek başka biri mi gelecek? Bundan sonra onunla mı devam edeceğiz. Karakteri değişmiş tamamen farklı bir kişi mi göreceğiz sanıyorsunuz?
Bir şey sanmama gerek yok göreceğiz ne olacağını üstelik bu benim sanırım değil olan bir şey var ortada.

Luffy daha önce adadan aşağı da düştü ama kimse dövüşü Kaido kazandı diye not geçmedi. Bu tarz animelerde mangalarda olan bir şey bu, ilk defa yazılmıyor ki. Luffy'nin içinde başka biri var, başka bir şey var artık ne dersen o var işte. Koltuğu devralmaya gelmiş. Spoilerde olan bu, çok net bir de öyle gizli saklı da değil.

Beklenen oldu ya G5 olacaktı yada meyve uyandıracaktı.Şu haliyle bitik vaziyette başkaa bir gear için dermanı kalmamıştı geriye tek ihtimal meyvesini uyandırmasıydı o oldu güzel de oldu.Law ve Kid'in meyvesini uyandırdığını gördüğümüz arc ta(büyük ihtimalle bu arctan önce uyandırmışlardı zaten) Luffy'nin uyanışını görmememiz olmazdı.Meyvesinin uyanış hali daha cıvık ve akışkan bir mod olacak gibi çünkü erimeye başlıyor spoiler daki resimde bu da bence beklenen birşeydi. Lastiğin eriyen bir forumunu efektif kullanarak çok başka teknikler ortaya çıkarabilir.Şuan one piece evreninde Joy boy reankarnesi olacaksa bu kişi Luffy olacaktı zaten ama bunu serinin sonlarına doğru bekliyordum bana göre erken oldu.

Herkes o erimeyi meyveyle bağdaştırmış ama meyve üstü/dışı bir yetenek olmasın? Nika güneş tanrısı değil miydi belki oradan bir güç gelir kadim/ meyve üstü bir güç ki bu çok boktan hale getirir seriyi.
Yada Oda 'paçalarindan, her yerinden bal akıyor' imasında da bulunmuş olabilir.

Bu lastigin erimesi normal degil. Bide o lutfu nun son siritisi seytani bir siritis gibi geldi bana. Bu meyvenin olayi ne? Ulan Adam zaten garb in torunu dragon in oglu birsuru + si varken birde meyve power up geldi vay anasini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık