Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reçine okuması güzel bir teori olmuş ama gene de ben benimsemedim. Ben Luffy'nin meyvesinin kaç bölümden sonra aslında lastik değildi denmesini kabullenemem ve kabullenmeyeceğim. Şu bölümden sonra bile tersini bekliyorum.

Hatta şöyle diyeyim, Luffy'nin meyvesi özel olacağına, Luffy Poseidon gibi bir reenkarnasyon olursa ben ben daha kolay kabullenirim. Ama Poseidon/Shirahoshi gibi olacak, yani sadece belirli güçleri belki uyanabilir. Her şeyin sesini duyma vs gibi. Al bak Momo duyuyor da ne oluyor, bu bölüm gördük. Vizyonsuzluk akıyor çocuktan, ne kadar çocukluğu kaldıysa tabi.

Bir diğer şey de reçine isminin gizlenmesinin nedenleri yeterli gelmedi bana. Reçine meyvesi ismi değişmeseydi tek başına çok büyük bir sır mı ifşa edecekti? Uymuyor bence. Gerçi bu özel meyve meselesi nasıl olursa olsun benim beğeneceğim bir şekilde bağlanmayacak büyük ihtimalle.

Bunca yıldır luffynin iyileşmesini ete bağladık. Et yiyince iyileşmek çok saçmaydı. Belli ki altından reçine çıkacak. Sanjiyi alevini de saçma buluyorduk. Sürtünde kuvveti diyorduk kingin dnası çıktı. Luffy red hawkta ateş çıkarması da saçmaydı. O da aslında reçinenin yanıcı özelliği ile ilgili çıkacak.

Başka birinin vücuduna girme ihtimali bizim için sevinilecek bir durum değil. Her şey Luffy'nin Luffy olarak kalkmasından sonra olacak. Yeni bölümü bekliyoruz.
Ya ne kasıyosunuz o kadar ne başkasının vücuduna girmesi yahu 🙃
Belli işte uyandırmış meyveyi, meyveside JoyBoy'un meyvesiyle aynı. Davul seslerini çıkartan şeyde bu meyvenin uyanışı, JoyBoy'da bu meyveyi uyandırdığı için aynı sesleri çıkarmıştır. Çok evham yapıyorsunuz :)

Bunca yıldır luffynin iyileşmesini ete bağladık. Et yiyince iyileşmek çok saçmaydı. Belli ki altından reçine çıkacak. Sanjiyi alevini de saçma buluyorduk. Sürtünde kuvveti diyorduk kingin dnası çıktı. Luffy red hawkta ateş çıkarması da saçmaydı. O da aslında reçinenin yanıcı özelliği ile ilgili çıkacak.
Et ile reçinenin ne alakası var :D Brook da süt içerek iyileşiyor. Bunlarla diğer örnekler aynı değil ne yazık ki bu dediğin saçmalık olarak kalır :D

Et ile reçinenin ne alakası var :D Brook da süt içerek iyileşiyor. Bunlarla diğer örnekler aynı değil ne yazık ki bu dediğin saçmalık olarak kalır :D
Onu diyom ben de. Luffy et yiyince iyileşiyor sanıyorduk. O delik nasıl kapandı falan. Et yemesi ile alakası yok. Demek ki reçine kendisini iyileştiriyor. Mangaka bizim et yiyince iyileşiyor sanmamızı istedi.

Onu diyom ben de. Luffy et yiyince iyileşiyor sanıyorduk. O delik nasıl kapandı falan. Et yemesi ile alakası yok. Demek ki reçine kendisini iyileştiriyor. Mangaka bizim et yiyince iyileşiyor sanmamızı istedi.
Hee anladım pardon ama meyve uyanmadan aktif olması anlamına geliyor bu. Bilemiyorum açıkçası yine arafta kalabilir bu konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık