Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hımm Akainu'ya yazar mı acaba bu :hoo:
Bilir kişiyi çağıralım @sensey

Luffy'nin başına ne geldiyse de artık Luffy'nin Luffy olarak Kaido ile işinin bittiğini düşünüyorum. O olay bitti yazar bir bölüm önce Kaido vs Luffy bitti, kazanan Kaido demişken bir bölüm sonra ama Luffy kalktı kazandı demez herhalde :bilmem: Bana Luffy değişmeyecek diyen arkadaşlar bu olayı açıklasınlar ben de katılayım onlara.
Akainu’ya yazar Akainu depreme hemen kalkmıştı oradan yazar. :D O kısmı Oda istese ayarlar anlatıcı mı dedi orayı ? Kaido’nun demesine hemen yalan söylüyorsun diyor çünkü Nami.Luffy kaybetmedi Nami haklı dedirtmesi yapacağı tek algı bölümüne bakar istese.Bence klasik yine şöyle yapacak öldürücü hamleyi Joy Boy vuracak sonra gidece Luffy vs Kaido başbaşa kalacak Kaido sonra yenilecek.Luffy de ben kazandım diyecek al işte buradan yak 🕯yığınla tartışma.

Hımm Akainu'ya yazar mı acaba bu :hoo:
Bilir kişiyi çağıralım @sensey

Luffy'nin başına ne geldiyse de artık Luffy'nin Luffy olarak Kaido ile işinin bittiğini düşünüyorum. O olay bitti yazar bir bölüm önce Kaido vs Luffy bitti, kazanan Kaido demişken bir bölüm sonra ama Luffy kalktı kazandı demez herhalde :bilmem: Bana Luffy değişmeyecek diyen arkadaşlar bu olayı açıklasınlar ben de katılayım onlara.

RedTeroR

Ne Eksik Ne Fazla (Luffy = Bilal)

Bunu diyen bir kişiyi ne kadar ciddiye alıp cevap vermelerini bekliyorsun?

Ciddiye almayıp cevap verenler olacaktır tabii.

Akainu’ya yazar Akainu depreme hemen kalkmıştı oradan yazar. :D O kısmı Oda istese ayarlar anlatıcı mı dedi orayı ? Kaido’nun demesine hemen yalan söylüyorsun diyor çünkü Nami.Luffy kaybetmedi Nami haklı dedirtmesi yapacağı tek algı bölümüne bakar istese.Bence klasik yine şöyle yapacak öldürücü hamleyi Joy Boy vuracak sonra gidece Luffy vs Kaido başbaşa kalacak Kaido sonra yenilecek.Luffy de ben kazandım diyecek al işte buradan yak 🕯yığınla tartışma.
Hemen yalan söylüyorsun desin yada demesin önemli değilki bu olay daha önce yaşanmadı yani resmi olarak yazar falanca filanca dövüş bitti dediğinde o dövüş bitiyordu varmı başka örneği ? Kaido kendi kendini galip ilan etseydi Luffy'nin Kaido ile işi bitti demezdim zaten defalarca dövdü çocuğu. Ortada net bir durum var, yani en azından net bir durum olmalı çünkü şimdiye kadar böyle oldu ha tabi Oda bu, iki bölüm sonra dedeleri adamın tekine çöktürmüş biri yapar mı yapar adamın saçmalamada sınırı yok.

Chopper'ın yapısı o. Nami'nin ki de gösterdiği tavır. Bunun benzeri Rosa'da yaşandı. Doffy, Law öldü dediğinde Luffy'nin tek yaptığı Doffy'e saldırmaktı. Burada da Law harekete geçiyor Kaido için. Eee o zaman? Rosa'da Luffy salya sümük ağlamadı diye gözümden düştü mü diyeyim. Ki Luffy gördüğü ağacı bile hemen arkadaşı yapıp bağlanan birisi. Law böyle değil.

Kaldı ki adım gibi eminim Law burada Luffy'e hitaben korumacı şeyler dese bu sefer de diyeceksiniz ki yancılığını yine gösteriyor. Adam yapması gerekeni yapıyor. Zaten enerjisi bitmiş yorgun buna rağmen ölecekse bile son anlarında dahi savaşmayı yeğliyor. Yamato kafasında yani. Aynı düşünüyor.
Ben hiç Law'a yancı demedim aslında. Onu diyenler biraz flame çabasında. Ben sadece Law+Kid vs Linlin bölümlerindeki tutarsızlıklara çok bozuk attım. Law'ın meyvesi, yeterli hakiyle serideki her karakteri ezerek yenebilecek bir güç. Çok da yancı denmez. Kid için aynısını diyemem. Bayağı balon

Hemen yalan söylüyorsun desin yada demesin önemli değilki bu olay daha önce yaşanmadı yani resmi olarak yazar falanca filanca dövüş bitti dediğinde o dövüş bitiyordu varmı başka örneği ? Kaido kendi kendini galip ilan etseydi Luffy'nin Kaido ile işi bitti demezdim zaten defalarca dövdü çocuğu. Ortada net bir durum var, yani en azından net bir durum olmalı çünkü şimdiye kadar böyle oldu ha tabi Oda bu, iki bölüm sonra dedeleri adamın tekine çöktürmüş biri yapar mı yapar adamın saçmalamada sınırı yok.
Ben oraya tekrar bakayım hızlı okudum anlatıcı dediyse haklısın koca ana yenildi diye de o söyledi.Bize sorsak yenilmedi diyen çıkar Mom kendisi de yenilmedim der.

Ha şöyle bir şey de var. Joy Boy, Luffy görünümlü, onun duygu ve bilincine sahip olabilir ancak Luffy'nin öldüğü gerçeği değişmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık