Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aralarında geçen muhabbetin gösterilmemesi, aralarında muhabbetin olmadığı manasına gelmez. Bu adamlar bol bol konuşuyorlardır ama Oda bu sahneleri çizip okuyucuya gösterme gereği duymuyordur. Mesela; Aslında Senor Pink'in geçmişini Oda çizmeyi planlamıyordu. Editör merak etmiş, Oda da ona anlatmış. Beğenilince editör çizmesi hususunda ısrar etmiş, böylece bizim de haberimiz oldu. Aynı şekilde MF'de gösterilmeyen karakterleri de örneklendirebiliriz. Dofy'e bak mesela, MF'de nasıldı, Dressrosa'da nasıl.
Şaşırdım. Dokunan geçmişi vardı. Oda, Law'a geçmiş çizdikten sonra diğer novalara çizeceğini de söylemişti. Wano'da verilmemiş 5 nova ile bunu nasıl yapacak derken arc bitiyor daha hiçbirinin geçmiş esintisi yok. Acaba vazgeçmiş olabilir mi? İstediği gibi hikayeye dahil edip çıkarabiliyor anlaşılan. Hawkins'in bu arctan sonra esamesinin öyle okunacağını sanmıyorum. Drake belki denizcilikten tutunabilir biraz daha. Kid Killer'da kendi yoluna bakar. Zoro işlenir bir. Ona giriş yapıyor gibi son olaylarla.

Şaşırdım. Dokunan geçmişi vardı. Oda, Law'a geçmiş çizdikten sonra diğer novalara çizeceğini de söylemişti. Wano'da verilmemiş 5 nova ile bunu nasıl yapacak derken arc bitiyor daha hiçbirinin geçmiş esintisi yok. Acaba vazgeçmiş olabilir mi? İstediği gibi hikayeye dahil edip çıkarabiliyor anlaşılan. Hawkins'in bu arctan sonra esamesinin öyle okunacağını sanmıyorum. Drake belki denizcilikten tutunabilir biraz daha. Kid Killer'da kendi yoluna bakar. Zoro işlenir bir. Ona giriş yapıyor gibi son olaylarla.
Bonney yapılır. Zoro, Luffy, Law'ı sayma zaten. Gangster'e yapılmaz. Bence üç büyükten Kid'e ve sağ koluna yapılabilir veya düşünülmüş ama vazgeçilmiştir bu ark. Hawkins ve Apoo'ya da yapılmaz. Oruç ve X Drake bir ihtimal. Oda FB'lere fazla kasmıyor, duruma göre keyfi FB koyuyor ortaya. Novalardan 6 kişiye yapılsa, bence yeterli. Şuan ark içinde Kaido'nun Fb'sini çok merak ediyorum, onu yapsa Wano arkı için çok iyi olurdu.

Bonney yapılır. Zoro, Luffy, Law'ı sayma zaten. Gangster'e yapılmaz. Bence üç büyükten Kid'e ve sağ koluna yapılabilir veya düşünülmüş ama vazgeçilmiştir bu ark. Hawkins ve Apoo'ya da yapılmaz. Oruç ve X Drake bir ihtimal. Oda FB'lere fazla kasmıyor, duruma göre keyfi FB koyuyor ortaya. Novalardan 6 kişiye yapılsa, bence yeterli. Şuan ark içinde Kaido'nun Fb'sini çok merak ediyorum, onu yapsa Wano arkı için çok iyi olurdu.
Sanırım en merak edilesi de Bonney'dir şuan. Ace-Beyazsakal-Akainu-Kutsallarla ilişkisi düşündürücü. Kalanlardan okumak istesem Bonney olur benim için. Diğerleri öyle ilgimi çekmiyor. Ama Kid-Killer içinde lazım. Önem verdiği novalardan.

Apoo ve hawkins için geçmiş işi yaş gibi kid ve killer aynı geçmiş hikayesi icinde olur gibime geliyor çocukluk arkadaşları oldugu söylenmişti 2 karakterinde seride ömrü var onları bir ara gösterebilir

Teach'in bu meyveden haberi yok muydu? Karanlık meyvesi yanında lastik meyvesini de araması lazımdı. Meyve kataloğunada mı yanlış ismiyle girdi acebe, millet çakmasın diye.

Bu arada davulların sesini Momo duymuyor. Sanırım bunu sadece Zunesha duyuyor, onun yeteneği ile ilgili veya çok derinden geldiği için şimdilik Zunesha duyuyor.
Belki filin kocaman kulaklari oldugu icin duyuyordur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık