Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de anlamadım tam da tekkai bir savunma tekniği,hani shigan falan dese,Luffy'e arkadan saldırıyor diyecegim.

Muhtemelen Kaido'dan gelen saldırıyı görünce bir nebze korunmak icin tekkai yaptı.
Luffy’i yakalamışsa tekkai normal. Kendini sertleştirip hareket etmemene yarıyor sonuçta teknik. Luffy hemen kurtulamasın diye yapmıştır.

Aslında dövüş sürekli çatıda olmamalı .Kaido aşağı inip korku salmali .Tam umutlar tükendiğinde Lütfü sahneye çıkmalı ...Dof saga da olduğu gibi Luffy 10 dakika sonra haki gelecek muhabbetine epey kasmisti guzelde olmuştu aslında .Bakalım göreceğiz

Yalnız şaka bir yana da mangakanın bu hamlesine pek bir anlam veremedim açıkçası. Kaido'nun ağırlığını korumak için mi yaptı bunu? En güçlü yaratığın yenilmesi çok daha zorlu olsun diye mi? Cp0 elemanını araya sokmakla ne Kaido'ya artı puan yazıldı ne de Luffy'ye artı veya eksi puan yazıldı. Dövüş yerinde saymış oldu yine. E ne oldu şimdi? Amaç ne? :/ Arkadaş dövüşü bir türlü içine sindiremiyorsan ara düşman tasarlasaydın yav ne gerek var bu kadar atraksiyona? Bırak artık dövüş aksın anasını satayım yeminle çok sıktı artık. Dalgasına Oden gibi Luffy de kızgın yağa atılacak diyordum bir aralar. Gerçek mi olacak lan yoksa? xD

Ha yok darbeye rağmen Luffy kalkarsa o zaman tamam. Sorun yok ama diğer türlü... Sal abicim ya sal da gidelim artık şu adadan. Gerekiyorsa Luffy yenilmiş olarak tasını tarağını toplayıp Kaido'dan kaçsın ama gidelim artık.

Bir sonraki sayıda olacaklar:

Luffy: Rayleigh ya Gear 4 saldırılarım işe yaramazsa o zaman ne yapacağım?

Rayleigh: Luffy bazı özel kişiler meyvelerini uyandırır.

Luffy o sırada Rayleigh'in söylediklerini hatırlar ve "Ommmmm" diyerek odaklanır.Sonra

Kaido: Ne oluyor lan? Yer beni içine çekiyor! Hayır bu bu Luffy senseinin meyve uyanışı. Ughhh!

@RedTeroR
Geçen haftaki konuşmalarımız bunlar hatırladın mı? Biliyordum bir pislik çıkacağını işte. :ehe: Ben malımı bilmez miyim hiç? :S Dahası Luffy'nin perte çıkmasını bile beklemedi herif, sayesinde perte çıktı hatta xd

Anlık luffy:
Yaaa kardeşim ne ölmesi , bayılmışız. Nerde kalmıştık?

Şaka bi yana şuan iki ihtimal var.
Cp0 kaidoyu indirme muhabbetini direk geçiyorum , uyuyan kaidonun derisini aşamaz o adam . Tek yiyip gidecek belli.

Kaido luffyi öldürmeyecek muhtemelen. Başında durup uyanmasını bekleyeceğini de sanmıyorum.
Linlini kurtarmaya gidicek demek isterdim ancak sanırım bu görev bigmom korsanlarına kalacak.

Bu durumda dört seçenek kalıyor:

Ya kaido hızını alamayıp marijoise saldırabilir ancak bu çok düşük bir ihtimal.

Ya kaido ve bigmom bu savaşı kazanmış sayılacak ve yaşayan herkesi tutsak olarak alacak kaido.Bu olursa kaçan birileri olması gerekiyor dış dünyaya haber taşımak için. Marco kaçan kişi olup shanks ve diğerlerine haber verebilir bir şekilde.

Ya da zoro gerçekten bulunduğu çok zor durumda ,hatta belki gözlerini açmayacak halde ancak zoro için hem son bir powerup fırsatı hemde gerçekten bir ölüme yakınlık durumu olabilir.
Biliyorsunuz Zoro aşağı düşüyordu en son.
Queenin bu buz onisine çeviren şeyini kullanıp kendine bulastirabilir. Ve görüş hakisi ile kaidoyu kesebilir ,herkesin varlığını hissederek. Hem zoro bu sayede powerup almış olur , çünkü h.haki kullanan karekterler ligine göre bu açıdan zayıf kaldı.
Tüm adayı hissetme durumu olabilir.

Veya son olarak luffy kalkar gear5 açar , kaidoyu yener .
Oda da Zaten içine edilen bu senaryonun dahada içine eder öyle bırakır. Sonra bizler burada deli gibi dil dökeriz neden öyle oldu neden böyle oldu diye. Bakalım neler olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık