Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anladığım luffyi engelliyor o sırada tekkai basıyor.
İşte Kaido saldırı yapmaya hazırlanıyor. Luffy'nin üzerine geldiğinde iş işten geçmiş oluyor. Durduramıyor kendini dikkatini dağıldığını görse bile. Spoiler'lardan öyle anlam çıkıyor. İşte Cp0 elemanı da Kaido'yu görünce basmıştır Tekkai'yi Luffy'i engellerken.

Anlamadığım neden engellemeye çalışıyor. Bassana Shigan'ı. O kadar yaklaşma imkanı buluyorsun.

İşte Kaido saldırı yapmaya hazırlanıyor. Luffy'nin üzerine geldiğinde iş işten geçmiş oluyor. Durduramıyor kendini dikkatini dağıldığını görse bile. Spoiler'lardan öyle anlam çıkıyor. İşte Cp0 elemanı da Kaido'yu görünce basmıştır Tekkai'yi Luffy'i engellerken.

Anlamadığım neden engellemeye çalışıyor. Bassana Shigan'ı. O kadar yaklaşma imkanı buluyorsun.
Kaido kadar hasar veremeyeceği için Luffy'i zor duruma sokması daha mantıklı gelmiştir.

Drake: Bir şey yapmadan vazgeçeceğimi mi zannettiniz
Yine Drake: Birşey yapamadı :(
Ben 3. Cp0 ajanının olaya karıştığını, Drake'in Maha'nın yanındaki ajana salça olduğunu düşünüyorum. Bakalım belki de sürekli gördüğümüz maskeli çıkar, bi kaç saate geniş bilgiler gelir herhalde.

Adam korkuyor ne yapsın o an eceli gördü Allah'tan geppo falan atıp kaidonun balyoza kafa atmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık