Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido BM vuruyor adadaki sakuralar sallanmıyor. WB vurunca ada yıkılıyor. Burada saldırılara karşı olan dayanıklılıkları konuşuyorum. Saçmalık yok.
Bu Akainu'nun iki yediği gerçeğini değiştirmez ama tabi altında çatlak vardı o yüzden düştü de diyebilirsin :ehe:

Ne kadar güçlü olabilir ? 2 tane tam güç Shichibukai eder mi ? Etmez.
Izo, Shicbukai eder hem de baya eder. Adam güçlü çıktı, x drake ve apo boş adamlar değiller. Cp0'ı amiral gücünde gören varsa tabi hayal kırıklığını anlarım da sonuç olarak güçlüler yani.

Jinbei harbiden büyük adammış. Bu shiganlara geçit vermiyordu. Sanji 2 yıl önce 5lisine dayanıyordu. Sanji ve zoro da jinbeiyi geçmiş olabilirler artık. Ama ne izo ne de Drake shiganlara dayanamadı.
Izo acaba keskin nişancı mı. Eğer öyleyse müthiş dövüş çıkarmış demektir. Keşke gösterseydi dövüş stilini
Evet güzel yakalamışsın Jinbe’den kan alıyordu üstelik shigan gatling adam ona rağmen istifini pek bozmadı.Jinbe bu ikisini bence en az ikiye katlar güç olarak 1 milyardan aşağı bir adam etmeyeceğini net olarak anlıyorum.Izo keskin nişancı bu arada.Marinefordda kılıçları vuruyordu.Diğer keskin nişancıları düşünürsek boş adam olmaması lazım.Kendi zayıf olsa bile silahı çok güçlüdür muhtemelen ona düştü zaten ajan kritik yerden vurmuş olabilir.

Bu Cp0 kaido'dan korkuyor ama nasıl onunla savaşan Luffy'yi öldürmeyi düşünebiliyor. Kaido aslında çok daha güçlü de kendini mi tutuyor?

Dragon Ball'da bile über süper saçmalama ötesi dövüşler ve karakter gelişimleri olduğu halde bu kadar sırıtmıyor ve sıkmıyordu
Bir tanrı var sonra bir bakmışsın onun üstünde bir tanrı var hee demek ki bu onun üstü demeye kalmıyor onun da üstünde bir tanrı derken onun da onun da onun da üstünde bir tanrı çıkıyor ve bu s.çma sıvama olmuyor en azından bu hissiyatı vermiyordu :artiz:
Hadi biz yine de Oda'nın olay kurgusunu anlamadığımızdan dem vuralım diyeceğim de "bir zamanlar en çok okunanlar listesinde yanına yaklaşılamayan OP'un hali" tüm okuyucuların artık serinin s.çtı sıvadı modundan ileri gidemediğinde hem fikir olduğunu gösteriyor.
Artık sadece okunup geçilen bir seri olma yönünde ilerliyor, bu şekilde devam ederse de ki ediyor, bunda da bir sorun görmüyor.
Okuyun geçin arkadaşlar yarın öbür gün Brook kendi osurma seansları sebebiyle zehirlenip ölürse vadesi dolmuştu deriz olur biter:artiz:

Evet güzel yakalamışsın Jinbe’den kan alıyordu üstelik shigan gatling adam ona rağmen istifini pek bozmadı.Jinbe bu ikisini bence en az ikiye katlar güç olarak 1 milyardan aşağı bir adam etmeyeceğini net olarak anlıyorum.Izo keskin nişancı bu arada.Marinefordda kılıçları vuruyordu.Diğer keskin nişancıları düşünürsek boş adam olmaması lazım.Kendi zayıf olsa bile silahı çok güçlüdür muhtemelen ona düştü zaten ajan kritik yerden vurmuş olabilir.
Birincisi o adamın attıkları ile bu adamların attıkları aynı olmayabilir, İkincisi Izo zaten bitik durumdaydı.

Ben şahsen Jimbei, Izo'dan güçlüdür diyemiyorum :bilmem:

Bu Akainu'nun iki yediği gerçeğini değiştirmez ama tabi altında çatlak vardı o yüzden düştü de diyebilirsin :ehe:

Izo, Shicbukai eder hem de baya eder. Adam güçlü çıktı, x drake ve apo boş adamlar değiller. Cp0'ı amiral gücünde gören varsa tabi hayal kırıklığını anlarım da sonuç olarak güçlüler yani.
2 tane etmiyor işte onu diyorum.Etse etse 1 tane eder.CP0 o adamlarla teke tek dövüşmedi 2v2 attılar.Izo tek başına ikisiyle dövüşmüş gibi gözüküyor ve birini indiriyor.Bunları bildiğin yarı ölü haliyle yapıyor.

Kaido da hep aynı numarayla rakiplerini indiriyor. Kesin "Ya yanlışlıkla vurdum, kusura bakma" diyecek.

Işte KorsanFan böyle bir yer. Normalde insanlar, trenin önüne çıkan okul aracını eleştirir, sıkıntılı bulur. Burada dümdüz gitmekte olan treni suçlu bulurlar. Sonra da her şeyin şaka olduğunu iddia ederler. Alıştık, ne yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık