Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp0 ajanı görevi açısından gayet mantıklı bir iş yapmış. Savaşın seviyesine gücü yetmeyeceği için bilinçli olarak Luffy'nin dikkatini dağıttını ve saldırıyı almasını sağladığını düşünüyorum. Böylelikle Kaido'nun gücünü kendi yararına kullanmış oldu. Hükümetin askerleri olsun ajanları olsun hep daha akıllıca işler yapıyor. Gelecek bölüm yerde yatan Luffy'nin işini bitirmeye çalışırken Kaido kızıp fişini çekecektir.
Niye beklemedi ben onu anlamadım. Luffy’nin kazanacağını mı düşünüyordu? Kazansa bile g4 bittiği için düşecekti zaten.

Savaş başında “bekleyelim korsanlar birbirlerini zayıflatsın” diyen adamdı bu. Şimdi kaido’nun önünde tek kaldı.

Len kaido tam güç bile dövüşmüyormuş. Adam gelen her saldırıdan sıyrılması mümkünken bilerek yemiş hepsini. Bir dakka geleceği göreyim dedi öpücük bile atıyor resmen dalgasını geçiyor ama sana sorsak denk dövüşüyor luffy :D
CP0 elemanı araya girmese savaş ne olurdu belirsiz sonu. Kaido net 3 vuruş yapıyor Luffy hala daha darbeden çok biteceğini düşündüğü G4'ün derdinde. Acıdı deyip kafasını okşuyor yola devam ediyor.:D BM'nin yediğine benzer atak yiyor G4 ile kurtulup oradan uçarak yanına geliyyor. Bazılarının beni uçurumdan atarak öldürme diye ağladığı yerde oluyor bunlar.

Niye beklemedi ben onu anlamadım. Luffy’nin kazanacağını mı düşünüyordu? Kazansa bile g4 bittiği için düşecekti zaten.

Savaş başında “bekleyelim korsanlar birbirlerini zayıflatsın” diyen adamdı bu. Şimdi kaido’nun önünde tek kaldı.
Luffy'nin kazanma ihtimalini riske etmek istememiştir. Emri verenler de bu ihtimali kabullenmişler ki hemen müdahale etme emri verdiler. Dövüşün sonunu beklemesini istemediler. Ayrıca Kaido'nun kendisine kızacak karakterde olduğunu da bilmiyordur.

CP0 elemanı araya girmese savaş ne olurdu belirsiz sonu. Kaido net 3 vuruş yapıyor Luffy hala daha darbeden çok biteceğini düşündüğü G4'ün derdinde. Acıdı deyip kafasını okşuyor yola devam ediyor.:D BM'nin yediğine benzer atak yiyor G4 ile kurtulup oradan uçarak yanına geliyyor. Bazılarının beni uçurumdan atarak öldürme diye ağladığı yerde oluyor bunlar.
İlk iki raundu kaybeden Luffy o bazılarının sayesinde üç dört kere daha yenilme imkanına kavuştu ;)

Cp0 ajanı görevi açısından gayet mantıklı bir iş yapmış. Savaşın seviyesine gücü yetmeyeceği için bilinçli olarak Luffy'nin dikkatini dağıttını ve saldırıyı almasını sağladığını düşünüyorum. Böylelikle Kaido'nun gücünü kendi yararına kullanmış oldu. Hükümetin askerleri olsun ajanları olsun hep daha akıllıca işler yapıyor. Gelecek bölüm yerde yatan Luffy'nin işini bitirmeye çalışırken Kaido kızıp fişini çekecektir.
Mantıksızlık içerisinde mantıklı bir olay. Kaido'nun yeneceğinden emin değiller ki suikast düşündüler. Kaido yense zaten Luffy pert. Luffy yenerse ayakta duracak hali olacak mı olmayacak mı konusu bizce net tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık