Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu fil kardeşimizin wano da ne yapacağını merak ediyorum. Boyutu wanoya ulaşacak şekilde. Birde bigmom deliğe düşerken ki one piece nin bir kısmı burda mı demişti. kafam yanıyor

CP işin bahanesi oldu. Atak sonuçlansa Luffy'i büyük ihtimalle yerde yatarken görecektik. Bölümün başından beri o havayı vermiş, Kaido tınlamıyor.

Yeni teknik gelse de yenemez muhtemelen, hasar verebilse bile başarıdır.
Sende haklısın :fool:
Allah'tan bunu yazdın yoksa bende bu kaidonun ağzından burnundan çıkanları kan sanacaktım meğersem kral hakiymiş...

Sende haklısın :fool:
Allah'tan bunu yazdın yoksa bende bu kaidonun ağzından burnundan çıkanları kan sanacaktım meğersem kral hakiymiş...
10 ton kan akıtsa, yenisini üretep devam edecek gibi havası var. Bir de Dofy'nin ve diğer bossların havalarına bak. Sonlara doğru hepsi yıkıktı, Kaido'nun ilk halinden tek farkı, biraz hırpalanmış gözüküyor.

10 ton kan akıtsa, yenisini üretep devam edecek gibi havası var. Bir de Dofy'nin ve diğer bossların havalarına bak. Sonlara doğru hepsi yıkıktı, Kaido'nun ilk halinden tek farkı, biraz hırpalanmış gözüküyor.
Bir zamanlar % hesaplarını çok seven arkadaşlar olduğundan oradan gideyim.
Kaidonun %10u Dofun %100ünden bile daha tehlikelidir belki. Kaido %10a indi falan demiyorum sadece ölürken ayakta ölen, en hasarlı halinde bile atom bombasıyla anca devredışı kalabilen aygırlardan bahsediyoruz. Yani Kaidonun bu duruşu çok da şaşırtıcı değil gücünün yarısından çoğu gitse bile. Sadece adayı taşıyan bulutların bazı durumlarından anlıyor işte Yamato falan.

Bir zamanlar % hesaplarını çok seven arkadaşlar olduğundan oradan gideyim.
Kaidonun %10u Dofun %100ünden bile daha tehlikelidir belki. Kaido %10a indi falan demiyorum sadece ölürken ayakta ölen, en hasarlı halinde bile atom bombasıyla anca devredışı kalabilen aygırlardan bahsediyoruz. Yani Kaidonun bu duruşu çok da şaşırtıcı değil gücünün yarısından çoğu gitse bile. Sadece adayı taşıyan bulutların bazı durumlarından anlıyor işte Yamato falan.
O ada düşmeden, Kaido düşmez, yada tam tersi.

Kaido: Şimdi Luffy'nin kafasında 2 tane soru işareti var.
1- Dayak nedir?
2- Neden atılır?
Sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükseliyo
1- Korku
2- Ardinal
Ardinal bir hormon dayağa karşı olan arzuyu artırıyor, ben bunu istemiyorum.
Ben istiyorum ki Wano'ya gelişinin kabahatini hatırlasın.
Sıradan dayağıma örnek; hakisiz meyvesiz sıradan vuruşlar
Yaratıcı dayağıma örnek Ragnarok ve benzerleri bu unutulur mu?
Benim o dağda bayırda başı boş gezen Wanoluları buraya getirmemin amacı bu
-Tut CP0...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık