Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya kusura bakmayın da ne Gear 5'i abi gerçekten böyle bir formun vardı da ne diye kullanmıyorsan neyin gerilimini yaşadık ya biz Dof'ta Cracker'da veya Kata'da uyanış falan açsın yani 2 yıllık arada öğrendiği bir mod olmasın lütfen Gear 5 ne ya. Seri tamam sıçıyor da bu kadar sıçmaz inşallah.

Yeni vites gelecek gibi o yüzden biraz heyecanlanmıyor değilim. İsmi ne olur acaba? Görünüşü nasıl olur? Saldırıları ne kadar güçlü olur? Kral haki ile bütünleşmiş bir vites mi olur? Uff...

Savaş kaybedildiğinde, umutlar tükendiğinde, son kişi de düştüğünde yetiş, YETİŞ YA LUFFY!

Kaido arc içinde ne kadar dezavantaj almış olsa da hala Luffy’den birkaç gömlek üstün. Luffy inanılmaz gelişti fakat yeterli değil. Yazar bunu gölgelemek için CP0 patronunu çatıya gönderdi. Luffy o son saldırıyı yapsa ne olurdu düşüncesine eminim çoğu okur girmemiştir bile. Fakat bu durum Kaido’yu karakter açısından daha iyi anlayabilmemize olanak sağlayacak.

Sonrası için meraklıyım fakat ben Luffy’nin yerden kalkıp Kaido’yu dümdüz yendiği bir senaryoyu klişe buluyorum. Umarım daha farklı bir son olur.

Kaido arc içinde ne kadar dezavantaj almış olsa da hala Luffy’den birkaç gömlek üstün. Luffy inanılmaz gelişti fakat yeterli değil. Yazar bunu gölgelemek için CP0 patronunu çatıya gönderdi. Luffy o son saldırıyı yapsa ne olurdu düşüncesine eminim çoğu okur girmemiştir bile. Fakat bu durum Kaido’yu karakter açısından daha iyi anlayabilmemize olanak sağlayacak.

Sonrası için meraklıyım fakat ben Luffy’nin yerden kalkıp Kaido’yu dümdüz yendiği bir senaryoyu klişe buluyorum. Umarım daha farklı bir son olur.
Dostum gözlerin kör herhalde şuan dezavantajı olan taraf luffy kaidoya dalan herkesi topla şu en son vurduğu saldırının yanında hiç birşey.
Dövüş içinde ne kadar bakarsan bak üstün duran taraf luffy millet luffy vuruyor işlemiyor diyorda bak bı kaido kaç defa şuana kadar vurdu da luffy ayaktaydı.

Dostum gözlerin kör herhalde şuan dezavantajı olan taraf luffy kaidoya dalan herkesi topla şu en son vurduğu saldırının yanında hiç birşey.
Dövüş içinde ne kadar bakarsan bak üstün duran taraf luffy millet luffy vuruyor işlemiyor diyorda bak bı kaido kaç defa şuana kadar vurdu da luffy ayaktaydı.
Sen bölüm üzerinden değerlendiriyorsun. Ben genel senaryoya göre değerlendiriyorum. Farklı şeylerden bahsediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık